Vēl trīs dienas iespējams pieteikties CNČ 4. sezonai

26.09.2018

Līdz piektdienas vakaram komandām ir iespēja pieteikties Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā ceturtajai sezonai. Pulcē komandu, raksti pieteikumu un tiekamies laukumā!


Oktobris nav aiz kalniem un straujiem soļiem tuvojas jaunā CNČ sezona. Pērn par čempionāta galveno trofeju secentās deviņas komandas un arī šogad dalībnieku skaits plānojas ne mazāks.

 

Šobrīd oficiāli dalību apstiprinājuši pērnā gada finālisti "Einšteins" un "Auciems". Tāpat florbola laukumos redzēsim arī "Maribu" un "OSR" vienības. Pēc vienas sezonas aizvadīšanas Latvijas 2. līgas čempionātā pie mums atgriezīsies "Smiltene`09", bet Cēsu čempionātā debitēs Siguldas florbolisti. Jau tuvākajā laikā oficiāls apstiprinājums turnīrā gaidāms no "SK Fono", "FYA Shots" un "Amatas", kā arī vēl vieniem jaunpienācējiem - Cēsu Zemessardzes bataljona.

 

Kā jau noprotams, jaunās sezonas sākums solās būt ļoti intriģējošs. Līdz nedēļas nogalei, iespējams, sagaidīsim vēl kādu komandu, kas vēlēsies sevi pārbaudīt Cēsu novada čempionāta 4. sezonā.

 

Vēlies pieteikt komandu? Dodies uz šo rakstu, iepazīsties ar nolikuma projektu, lejuplādē un aizpildi komandas pieteikumu un nosūti sacensību galvenajam tiesnesim Jurim Markovam (juris.markovs@cesis.lv) līdz piektdienas vakaram!

 

Cēsu novada čempionātu sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē Florbola klubs "Lekrings". Turnīra norisi atbalsta minerālūdens "VENDEN", sporta preču veikals "FANS" un florbola inventāra ražotājs "FAT PIPE".