Vēl piecas dienas iespējams pieteikties CNČ trešajai sezonai

25.09.2017

Šīs nedēļas piektdiena būs pēdējā diena, kad komandas varēs iesniegt pieteikties Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā trešajai sezonai. Čempionāta starts tiks dots jau oktobra vidū, bet medaļu komplekti un turnīra galvenā balva - ceļojošais kauss - tiks sadalīti pavasara sākumā. Piesaki savu komandu un dodies cīņā!


Turnīra organizatori ir sagatavojušu CNČ 3. sezonas nolikuma projektu, ar kuru aicināti iepazīties visi interesenti. Lai pieteikti savu komandu dalībai Cēsu novada čempionātā jāpaveic trīs vienkārši soļi - lejupielādē pieteikuma anketu, aizpildi un nosūtu sacensību galvenajam tiesnesim Jurim Markovam.

 

Trešajā Cēsu novada čempionāta sezonā, visticamāk, redzēsim visas pērnās sezonas galvenās favorītes. Starp jau labi zinājamām komandām čempionatā varētu parādīties arī turnīra debitanti. Komandu dalība turnīrā tiek apstiprināta brīdī, kad galvenais tiesnesis saņem oficiālo pieteikumu.

 

Nākamās nedēļas trešdienā, 4. oktobrī, visu komandu pārstāvji tiek aicināti uz pārstāvju kopsapulci. Tā norisināsies jau ierastajā vietā - Cēsu sporta kompleksa konferenču zālē, bet tās sākums pulksten 18:00. Aicinām pārstāvjus uz sapulci ierasties ar papīra formātā parakstītiem komandu pieteikumiem un vecāku atļaujām tiem komandas spēlētājiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu.

 

Florbola sezonas starts tuvojas straujiem soļiem!