Trīs "FRK Raccoons" spēlētāji tiek sodīti ar sarkanajām kartiņām

28.11.2016

Svētdienas posmā trīs "FRK Raccoons" spēlētāji, pārkāpjot spēles noteikumus, tika sodīti ar sarkanajām kartiņām. Jānis Egle ticis sodīts ar Spēles Sodu 1, bet Nilam Maksimovam un Tomam Balodim piešķirti bargāki sodi - Spēles Sods 2!


Visas trīs sarkanās kartiņas tik piešķirtas "Raccoons" spēlē pret "FYA Shots".

 

Otrajā periodā tiesneši divreiz sodīja "Raccoons" aizsargu J.Egli par rupju spēli, bet pēc otrā pārkāpuma sekoja nesportiska rīcība, par ko spēlētājs saņēma kartiņu. Izskatot situācijas apstākļus, spēlētājam piešķirts Spēles Sods 1. Tas nozīmē, ka pret spēlētāju netiek celtas tālākas sankcijas un viņš varēs piedalīties nākamajā spēlē.

 

Abas atlikušās sarkanās kartiņas tika piemērotas spēles pēdējā minūtē, kad pēc "FYA Shots" spēlētāja D.Cēderštrēma un "Raccoons" uzbrucēja N.Maksimova abpusējiem pārkāpumiem izcēlās konflikts. Pēc spēles apturēšanas Maksimovs agresīvi uzbruka pretiniekam, iniciējot tālāko incidenta attīstību. Galvenais tiesnesis, konsultējoties ar spēles soģiem, pieņēmis lēmumu sodīt spēlētāju ar Spēles Sodu 2, piemērojot spēlētājam 15 EUR sodu un vienas spēles diskvalifikāciju.

 

Jau iepriekš pieminētajā starpgadījumā no rezervistu soliņa iesaistījās arī "Raccoons" aizsargs T.Balodis. Gadījumos, kad spēlētājs dodas laukumā, lai izšķirtu konfliktu, pārsvarā sods netiek piemērots, tomēr šajā situācijā Balodis izrādīja agresijas izpausmes un iesaistījās konfliktā. Par šādu rīcību spēlētājam piešķirts Spēles Sods 2 un tāpat kā Maksimovs būs jāšķiras no 15 EUR un jāizlaiž nākamā spēle.