Svētdien startēs otrā Cēsu novada čempionāta sezona

28.09.2016

Šo svētdien, 2. oktobrī, Cēsu 2. pamatskolas zālē startēs jaunā Cēsu novada čempionāta sezona florbolā! Turnīrs kļuvis vēl kuplāks, pulcējot 13 komandas un vairāk nekā 250 florbola entuziastus no Cēsīm un tuvākajiem reģioniem.


Jaunās sezonas komandu spēku samērus būs iespējams novērtēt jau pirmajā posmā, kas šo svētdien tiks aizvadīts Cēsu 2. pamatskolas sporta zālē (Gaujas iela 45), sākot no pulksten 10:00. Vairākās komandās vērojamas lielākas vai mazākas sastāva izmaiņas, tomēr visi pērnās sezonas favorīti aizvien ir ierindā – CNČ ceļojošā kausa īpašnieki “Farm Dumperi.lv Club”, kausa finālisti “SK Fono”, kā arī regulārās sezonas medaļnieki “Lekrings Sr” un “Einšteins”.

 

Otrās sezonas komandu sarakstā atrodamas arī vienības, kas pērn regulāri sagādāja pa kādam patīkamam pārsteigumam – “Vecpiebalga”, “Maribu”, “FYA Shots”, “Amata”, “FRK Raccoons” un “Olimpic”. Šogad sacensībās vairs nepiedalīsies “Lynx” un “Pārgaujas” komandas, bet vieta nekad nepaliek tukša un vietā nākušas ambiciozās “Napalm”, “Auciems” un “Smiltene`09”.

 

Sacensības notiks vairākos posmos, bet pirmais sabraukums ar 13 spēlēm visas dienas garumā norisināsies šo svētdien.
Ar šī un nākamā posma spēļu kalendāru iespējams iepazīties šeit.

 

Sacensības, kuras sadarbībā ar Cēsu pilsētas domi organizē florbola klubs “Lekrings”, tiks izspēlēts vairākos posmos laika posmā no oktobra līdz martam. Turnīra regulārajā sezonā tiks noskaidrotas astoņas labākās komandas, kas turpinās cīņu izslēgšanas spēlēs. Čempionāta uzvarētāji saņems CNČ ceļojošo kausu.

 

Izdevušos sezonu vēlot,

CNČ organizatori