Svētdien kulmināciju piedzīvos otrā CNČ sezona

16.02.2017

Šo svētdien, 19. februārī, Cēsu sporta kompleksā visas dienas garumā tiks aizvadītas Cēsu novada čempionāta (CNČ) izšķirošās cīņas. Rīta cēlienā komandas cīnīsies par vietu sadalījumu no 9. līdz 12. vietai, bet diena noslēgsies ar izšķirošo finālspēli starp "Farm Dumperi.lv Club" un "Einšteins". 


Cīņā par otrās CNČ sezonas čempionu kausu iesaistījās 13 komandas, kas savā starpā izspēlēja viena apļa turnīru, pēc kura sešas labākās turpināja sacensības A grupā, savukārt 7.-13. vietas ieguvējas dalību turpināja B apakšgrupā. A apakšgrupas komandas sacentās par uzvaru regulārajā čempionātā un labākām izejas pozīcijām play-off izcīņā, savukārt B grupas komandas cīnījās ar atlikušajām divām vietām izslēgšanas cīņās.

 

Par regulārās sezonas uzvarētājiem kļuva "Farm Dumperi.lv Club", bet labāko astotniekā iespraucās "FYA Shots" un "Maribu". Jau svētdien "SK Fono" un "Amata" izšķirs bronzas godalgu likteni, bet lielajā un ilgi gaidītajā finālā "Einšteins" centīsies likt šķēršļus "Farm Dumperi.lv Club" otrajam triumfam pēc kārtas.

 

Uz tikšanos svētdien,

CNČ vadība