Sezona strauji tuvojas - apstiprināts nolikums un veikta izloze

09.10.2018

20. oktobrī tiks dots starts Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā 4. sezonai! Šonedēļ notikušajā pārstāvju sanāksmē ir apstiprināts jaunais sacensību nolikums, kā arī veikta izloze pa apakšgrupām.


Šogad čempionātā piedalīsies rekordliels dalībnieku skaits - kopskaitā 12 komandas no Cēsīm, Amatas, Auciema, Brenguļiem, Siguldas, Smiltenes un Vecpiebalgas. Ceturtajā sezonā startēs visas trīs pērnās medaļnieces, tostarp arī čempioni "Einšteins", bez tam turnīrā atgriezīsies "Vecpiebalga" un "Smiltene`09", bet debiju piedzīvos "Sigulda" un Cēsu zemessargi "ZS 27.KB".

 

Pirmdien, 8. oktobrī, norisinājās CNČ komandu pārstāvju sanāksme, kurā tika pieņemta jaunā izspēles kārtība. Jaunajā sezonā visas komandas tiks sadalītas divās apakšgrupās, bet regulārajā čempionātā aizvadīs divu apļu turnīru ar savas grupas komandā un pa vienai reizei tiksies ar pretējās grupas vienībām. Pamatturnīra noslēgumā veidosies rangs, kas noteiks regulārā čempionāta uzvarētājus un komandu izejas pozīcijas play-off cīņām.

 

Nolikumā veiktas vēl vairākas izmaiņas, tāpēc aicinām visus turnīra dalībniekus ar to iepazīties ŠEIT!

 

Lai sastāvam pieteiktu jaunus spēlētājus, kas neatrodas komandas sezonas pieteikumā, pārstāvjiem nepieciešams sagatavot PAPILDPIETEIKUMA blanku un to nodrot spēles sekrateriātam pirms spēles, kad komandā debitē jaunais spēlētājs!

 

Spēlētājiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, dalībai turnīrā obligāti nepieciešama vecāku atļauja. Aicinām izmantot organizatoru sagatavoto ATĻAUJAS paraugu.

 

Komandas tika iedalītas trīs grozos - labākās četras pērnās sezonas komandas, pērnās sezonas otrais četrinieks, kā arī četras komandas, kas pērn čempionātā nestartēja. Ar izlozes rezultātiem var iepazīties zemāk esošajā tabulā.

 

A apakšgrupa B apakšgrupa
Auciems Einšteins
Brenguļi SK Fono
Maribu Amata
FYA Shots OSR
Vecpiebalga Sigulda
ZS 27.KB Smiltene`09

 

Turnīra atklāšanas posmā, kas norisināsies nākam sestdien, laukumā dosies B apakšgrupas komandas. CNČ 4. sezonas pirmajā cīņā laukumā tiksies "OSR" un debitanti "Sigulda". Lai aplūkotu citas gaidāmās spēles, ielūkojies mājaslapas sadaļā KALENDĀRS.

 

Turnīru sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs "Lekrings".
Turnīru atbalsta sporta preču veikals "Fans" un dabīgais minerālūdens "VENDEN".