Sestdien tiks kronēti jaunie CNČ čempioni

16.02.2018

Šo sestdien, 17. februārī, Cēsu 2. pamatskolas sporta zālē norisināsies Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā finālcīņas. Turnīra trešajā sezonā būs jauni čempioni, kuri tie būs - "Einšteins" vai "Auciems" - kļūs zināms jau rīt!  


Šīs sezonas finālā tiekas abas regulārās sezonas spēcīgākās komandas - "Einšteins" (1) un "Auciems" (2). Pirmo finālcīņu vienības aizvadīja iepriekšējā nedēļā, kad Cēsu sporta kompleksā ar 5:1 panākumu svinēja pērnās sezonas sudraba medaļnieki "Einšteins". Uz lielā laukuma komfortablāk jutās tieši einšteinieši, tomēr tikai veiksmīgā vārtsarga spēle ļāva svinēt drošu uzvaru. Zaudējums pirmajā spēlē "Auciemam" nozīmē to, ka atbildes spēlē būs nepieciešama uzvara pamatlaikā, pretējā gadījumā nāksies atzīt pretinieku pārākumu lielajā finālā. Domājams, ka atgriešanās 2. pamatskolas zālē varētu uzlabot auciemiešu iespējas vēl pacīnīties par kausu. Skaidrs ir viens, laukumā gaidāma pašaizliedzīga cīņa līdz pēdējai sekundei, finālā noteikti būs ko redzēt!

 

Bronzas medaļu sēriju ar minimālu panākumu 4:3 iesāka pirmo divu sezonu uzvarētāji "Farm Dumperi.lv Club". Pirmās spēles gaitā vadībā pabija gan vieni, gan otri. Salīdzinājumā ar pretiniekiem, fiziski spēcīgāki ir "Brenguļi", savukārt "Farm Dumperi.lv Club" spēcīgākā puse ir individuālā meistarība. Satiekoties divu dažādu stilu komandām, prognozēt uzvarētāju ir ļoti sarežģīti. Otrajā cīņā "Brenguļiem" nepieciešama uzvara jau pamatlaikā, kas nodrošinātu sērijas turpinājumu spēles pagarinājumā. Līdzšinējie kausa turētāji ir spēruši soli pretī medaļām, tomēr to īpašnieks kļūs zināms tikai pēc otrās spēles.

 

Cīņu par piekto vietu turpinās arī "Fono" un "Amata". Mazliet negaidīti, bet ar graujošu 8:1 panākumu pirmajā cīņā svinēja "Fono", kuri regulāro čempionātu noslēdza kā astotie. Labā ziņa "Amatai" ir tā, ka komandas sestdien aizvadīs otro savstarpējo spēli, kurā viņiem būs visas iespējas panākt sev vēlamo rezultātu un čempionāta noslēguma tabulā pretī piektajai vietai ierakstīt komandas nosaukumu "Amata". Protams, ka abu komandu ambīcijas turnīra gaitā nebūt neaprobežojās ar piekto vietu, taču sezonu pabeigt uz pozitīvas nots noteikti būtu patīkamāk.

 

Finālposmu ar spēli 10:00 sāks komandas "Maribu" un "FYA Shots", kuras spēkosies par septīto vietu. Tikai sešu vīru sastāvā pie uzvaras 7:4 pirmajā cīņā tika "FYA Shots", spēles iznākumu lielā mērā ietekmēja "Maribu" disciplīnas trūkums. Ja ar to izdosies tikt galā čempionāta noslēdzošanā mačā, tad "Maribu" iespējas pacīnīties par sekmīgu iznākumu ir gana augstas.

 

KALENDĀRS:

10:00, spēle par 7. vietu: Maribu - FYA Shots
11:00, spēle par 5. vietu: SK Fono - Amata

12:00, spēle par 3. vietu: Brenguļi - Farm Dumperi.lv Club
13:00, spēle par 1. vietu: Einšteins - Auciems

14:30, apbalvošanas ceremonija

 

Lai uzvar labākie!