Sestdien noskaidrosies CNČ Kausa finālisti (+kalendārs)

08.02.2017

Straujiem soļiem tuvojas Cēsu novada čempionāta (CNČ) sezonas kulminācija. Sestdien noskaidrosies tās divas komandas, kas sacentīsies kausa izcīņas finālā, bet jau svētdien gaidāma pirmā finālspēle un cīņas par vietu sadalījumu labāko astotniekā.


Šogad CNČ medaļu sadalē iesaistījušies pagājušā gada finālisti "Farm Dumperi.lv Club" un "SK Fono", allaž ambiciozie "Einšteins" un nepiekāpīgie "Amatas" florbolisti. Pirmās pusfinālu spēles aizritējušas medaļnieku cienīgā cīņā, tomēr atrisinājums ir gaidāms šo sestdien.

 

Pirmajā pārī "Farm Dumperi.lv Club" spēkojas ar "Amatu". Favorītu statuss noteikti pieder Damperi, kas arī apliecinājās pirmās spēles sākumā. Pirmajās četrās minūtēs "Farm Dumperi.lv Club" panāca 4:0, parādot savus nodomus šajā duelī. Pirmā puslaikā izskaņā "Amata" samazināja deficītu, atjaunojot intrigu par iznākumu - 3:5. Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām valmierieši atjaunināja trīs vārtu pārsvaru un atlikušajā laikā kontrolēja spēles gaitu, beigās svinot uzvaru ar 6:4. 

 

Ievērojami neprognozējamāks ir otrs pusfinālistu pāris, kurā tiekas "SK Fono" un "Einšteins". Spēle iesākās atraisīti un ar labiem momentiem, tomēr komandām ilgstoši neizdevās atklāt spēes rezultātu. Mača 17. minūtē to izdarīja "Einšteins". Arī bumbiņas kontrolē un izdarīto metienu skaitā neliels pārākums piederēja einšteiniešiem, tomēr "SK Fono" regulāri sarūpēja pa kādai labai maiņai vai uzbrukuma izspēlei. Spēles turpinājumā Fono pūliņi atmaksājās ar vārtu guvumu un neizšķirtu uz tablo - 1:1. Pamatlaika izskaņā "Einšteinam", spēlējot vairākumā, bija iespēja izraut uzvaru, tomēr pēc nospēlētām 40 minūtēm rezutlāts aizvien bija neizšķirts.

 

SPĒĻU KALENDĀRS:

 

11. februāris, Cēsu 2. pamatskola:
16:00, Maribu - Auciems
17:10, Farm Dumperi.lv Club - Amata
18:20, SK Fono - Einšteins

19:30, Lekrings Sr - FYA Shots

 

12. februāris, Cēsu sporta komplekss:

10:00, spēle par 7. vietu
11:10, spēle par 5. vietu
12:20, spēle par 3. vietu
13:30, spēle par 1. vietu