Sākusies pieteikšanas Cēsu novada čempionāta 3. sezonai

12.09.2017

Sākot no šodienas aicinām Vidzemes florbola komandas iesūtīt savus pieteikumus trešajai Cēsu novada čempionāta (CNČ) sezonai. Pieteikšanās norisināsies līdz pat 29 septembrim, taču neatliec to uz pēdējo brīdi, jo komandu skaits čempionātā būs ierobežots.


Turnīra organizatori ir sagatavojušu CNČ 3. sezonas nolikuma projektu, ar kuru aicināti iepazīties visi interesenti. Īsi pēc pieteikšanās noslēguma tiks izsludināta komandas pārstāvju kopsapulce, lai apspriestu plānoto turnīru un tā izspēles kārtību. Darbiem ritot savu gaitu, pirmais posms ir gaidāms jau oktobra vidū. Lai izdarītu savu pieteikumu - lejupielādē pieteikuma anketu, aizpildi un nosūtu sacensību galvenajam tiesnesim Jurim Markovam!

 

Cēsu novada čempionāts norisinās kopš 2015. gada rudens. Pirmajās divās sezonās tas florbola laukumos pulcējis vairāk nekā 300 sporta veida entuziastus no visas Vidzemes. Šī gada pavasarī, noslēdzot florbola sezonu, komandas tikās "CNČ Pavasara Kausā", kur labākos noskaidroja vienas dienas turnīrā. Par pirmajiem CNČ čempioniem 2016. gada pavasarī kļuva "Farm Dumperi.lv Club". Arī otrajā sezonā valmierieši bija galvenie pretendenti uz galveno trofeju, bet viņiem konkurenci sastādīja vēl 12 komandas no Cēsīm, Amatas, Amatas, Vecpiebalgas un Smiltenes. Visnotaļ interesantā izslēgšanas spēļu turnīrā atkārtoti panākumu svinēja "Farm Dumperi.lv Club", kas finālā pieveica "Einšteinu".

 

Kas kļūs par trešajiem CNČ kausa ieguvējiem? Piesaki savu komandu un varbūt tas būsi Tu!