Sākas pieteikšanās otrajai Cēsu novada čempionāta sezonai

17.08.2016

Labas ziņas florbola cienītājiem Cēsu pusē – šodien sākas oficiālā pieteikšanās Cēsu novada čempionāta florbolā otrajai sezonai. Piesaki savu komandu līdz 1. septembrim un piedalies!


Arī šogad florbola klubs “Lekrings” sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību rīko atklāto Cēsu novada čempionātu florbolā. Pērn čempionāts pulcēja 12 komandas no Cēsīm un tuvākajiem novadiem, pulcējot vairāk nekā 200 sportistus. Līdzīgi kā iepriekšējā gadā – komandas izspēlēs divu apļu turnīru, noskaidrojot čempionāta labākās komandas titulu, bet pēc tam, balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem, tiek izspēlēts play-off, kurā komandas cīnās par CNČ ceļojošo kausu.

 

Iepriekšējā gadā par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda “Lekrings Sr”, kas tikai pēdējā posmā apsteidza “Einšteinu”. Arī CNČ ceļojošā kausa izcīņā neiztika bez pārsteigumiem, bet par pirmajiem kausa turētājiem kļuva “Farm Dumperi.lv Club”, kas finālā pārliecinoši pieveica SK “Fono” florbolistus.

 

Vispirms iepazīsties ar CNČ 2016-2017 nolikuma projektu, aizpildi komandas pieteikumu un sūti galvenajam tiesnesim Jurim Markovam uz e-pastu juris.markovs@gmail.com. Neskaidrību vai ierosinājumu turnīra pilnveidošanai gadījumā aicinām sazināties ar sacensību organizatoriem.