Pusfinālos tiksies "Einšteins" pret "Farm Dumperi.lv Club" un "Auciems" ar "Brenguļiem"

27.01.2018

Sestdien, 27. janvārī, Cēsu novada čempionātā (CNČ) florbolā tika noskaidrotas četras komandas, kas nākamnedēļ turpinās cīņu par čempionu kausu. Pusfinālā savā starpā cīnīsies "Einšteins" pret "Farm Dumperi.lv Club", bet otrajā pārī tiksies "Auciems" pret "Brenguļiem".


Diena iesākās ar maču starp "Einšteinu" un "Fono". Pirmā ceturtdaļfināla cīņa noslēdzās ar rezultātu 7:6 regulārās sezonas uzvarētāju labā. Arī otri cīņu veiksmīgāk iesāka "Einšteins", tomēr pretinieki nebija atnākuši zaudēt un darīja visu, lai turpinātu cīņu par medaļām. Otrais periods iesākās ar ar "Fono" vārtiem un rezultāta samazināšanu līdz minimumam 2:3, taču tad "Einšteins" atbildēja ar diviem ātriem vārtiem. Atskanot spēles noslēdzošanai sirēnai, tablo vēstīja par "Einšteina" uzvaru ar 6:2. Teicamu spēli aizvadīja Andris Rodionovs, kura rēķinā 4 (1+3) punkti. "Fono" sezonu turpinās ar cīņu par 5.-8. vietu, bet "Einšteins" aizvien dodas pretī savam mērķim - uzvarai turnīrā.

 

Kā nākamie laukumā devās "Auciema" un "Maribu" florbolisti. Pirmā spēle noslēdzās ar auciemiešu pārākumu 5:2, tomēr otrajā mačā viss sākās no nulles. Pirmajā puslaikā "Maribu" uzbruka apņēmīgāk, tomēr tikt pie vārtiem liedza pretinieku vārtsargs. Par spēles pagrieziena punktu kļuva otrā puslaika pats sākums, kad pretinieku kļūdu nepiedeva Artūrs Gūtmanis, panākot "Auciema" vadību. Mača 28. minūtē Gūtmanis guva savus un komandas otros vārtus. Pēc tiem spēles iznākums nosliecās par labu "Auciemam" un "Maribu" nespēja atrast ieročus, lai "aizķertos" spēlē un sērijā. "Auciemam" izdevies apstiprināt favorītu statusu un sasniegt pusfinālu, bet "Maribu" šogad jāsamierinās ar vietu otrajā četriniekā.

 

Trešajā cīņā nūjas laukumā krustoja "Farm Dumperi.lv Club" un "FYA Shots". Pirmajā savstarpējā cīņā ar 7:4 panākumu svinēja divkārtējie čempioni, tāpēc šotiem derēja tikai uzvara. Spēles pirmā puse daudz labāk padevās "Farm Dumperi.lv Club", kuri 20 minūšu laikā spēja iekrāt solīdu 4:0 vadību. Iespējams, ka komfortablais pārsvars iemidzināja aktuālos čempionus, kā rezultātā spēles 35. minūtē "FYA Shots" panāca jau 5:5. Vēl vieni vārti varēja kļūt par pamatu sensācijai, tomēr "Farm Dumperi.lv Club" pieredze nospēlēja būtisku lomu un viņi svinēja uzvaru ar 6:5. Tas nozīmē, ka čempioni aizvien var aizstāvēt savu titulu, bet "FYA Shots" arī šogad varēs pacīnīties par piekto vietu.

 

Kā noslēdzošais ceturtdaļfināla pāris laukumā devās pirmajā mačā neizšķirti (7:7) spēlējušie "Amata" un "Brenguļi". Abas komandas bija noskaņojušās ļoti kaujinieciski un jau no pirmajām sekundēm cīnījās par katru laukuma centimetru. Labas iespējas ik pa laikam bija te vieniem, te otriem, taču vārtu rēķins tika atklāts vien septiņas sekundes pirms puslaika pārtraukuma, vadību panākot "Brenguļiem". Otrais periods iesākās ar asumiem, kā rezultātā abu komandu spēlētāji tika noraidīti. Šo situāciju labāk izmantoja "Brenguļi", 25. minūtē panākot vadību 3:0. "Amata" sāka pakaļdzīšanos un piecu minūšu laikā atspēlēja divus vārtus. Atlikušajā laikā spēli pilnībā pārņēma "Amata", bet "Brenguļiem" neatlika nekas cits kā "grauzt grīdu". Dažbrīd arī veiksme bija Brenguļu florbolistu sabiedrotā. Beigās laimīgu uzvaru ar 4:2 svinēja "Brenguļu", savā debijas sezonā sasniedzot pusfinālu. Neskatoties uz "Amatas" veiksmīgo šīs sezonas sniegumu, komandai spēles par medaļām iet gar degunu.

 

Pusfināla pāros tiksies regulārās sezonas uzvarētāji "Einšteins" pret aktuālajiem čempioniem "Farm Dumperi.lv Club" un "Auciems" pret "Brenguļiem". Pusfinālu cīņas gaidāmas jau nākamajā nogalē - 3. un 4. februārī. Jāatgādina, ka arī pārējās komandas turpinās turnīru, sacenšoties par piekto līdz astoto vietu.