Praktiski ieteikumi Zibensturnīra dalībniekiem

17.05.2018

Jau šo sestdien Cēsīs norisināsies "CNČ Pavasara Zibensturnīrs"! Esam vienkopus sagatavojuši svarīgāko informāciju par sacensību norisi un iespējām turnīra dienā. Ielūkojies, var noderēt!


Turnīra diena Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas iela 18, Cēsis) iesāksies ar komandu reģistrēšanos, ierašanās no 9:00 līdz 9:30. Lai korekti veiktu reģistrāciju, komandas pārstāvis iesniedz komandas PIETEIKUMU ar visu spēlētāju parakstiem, nodod vecāku ATĻAUJAS par spēlētājiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, un veic maksājumu par dalību turnīrā. Spēlētājiem, kuriem nebūs nepieciešamās atļaujas, tiks liegta dalība turnīrā! Katra komanda saņems ļoti praktisku starta komplektu no VENDEN. Pēc reģistrācijas, komandas dodas uz ģērbtuvēm un sāk gatavoties sacensībām.

 

Mazliet vēlāk (9:40-9:50) notiek pārstāvju sanāksme, lai vēlreiz atgādinātu par būtiskākajiem jautājumiem - spēles noteikumi, sodi, ierobežojumi, izspēles kārtība, pārstāvju jautājumi.

 

Pulksten 10:00 tiek dots starts pirmajām trīs spēlēm "CNČ Pavasara Zibensturnīrā". Jāatgādina, ka katras spēles starts un beigas tiek dots centralizēti ar skaņas signālu. Līdz pat 15:00 norisināsies pamatturnīrs, kura laikā katra komanda aizvadīs piecas spēles. Pēc grupu turnīra visas komandas tiks sarindotas spēka rangā, ņemot vērā izcīnītos punktus, vārtu starpību, visvairāk gūtos vārtus. Lai cīņu par uzvaru padarītu vēl aizraujošāku, turnīra atbalstītājs FONOKLUBS sarūpējis pārsteigumu!

 

Astoņas labākās komandas pirmajā kārtā ieturēs pauzi, tikmēr komandas no 9.-24. vietai sāks PLAY-OFF ar 1/16 finālu. Visas komandas, kuras iekļūs otrajā kārtā, saņems balvu no STUDIO PIZZA. Aptuveni ap pulksten 18 Cēsu sporta kompleksa sāksies galvenās cīņas par godalgotajām vietām. "CNČ Pavasara Zibensturnīra" četras labākās komandas saņems balvas no sporta preču veikala Fans.lv.

 

Lai dienas gaitā spēki neizsīktu, tos būs jāatjauno. Visas dienas garumā sporta zālē strādās kafejnīca. Ja pusdienās vēlies iestiprināties ar picu, tad zvani uz 20606000 un kaut ko savai gaumei tīkamu, bet Studio Pizza to piegādās uz zāli bez maksas!

 

VĒLIES IZKLAIDĒT LĪDZI ATBRAUKUŠO ĢIMENI?

 

Cēsu Pils komplekss

Cēsu pils kompleksā iespējams apskatīt Viduslaiku pili, Jauno pili un Izstāžu namu. Viduslaiku pils dārzā darbojas amatnieki un aktivitāšu centrs. Jaunajā pilī ir ne tikai 3 stāvos izvietojusies patstāvīgā ekspozīcija, bet apskatāmas arī mainīgās izstādes un greznie 19.gs. pils interjeri. Kompleksā ir arī divi toņi, no kuriem paveras gleznains skats uz pilsētu.

Adrese: Pils laukums 9, Cēsis

www.cesupils.lv

 

Koncertzāle “Cēsis”

Ekskursijas laikā iespējams iepazīt koncertzāli “Cēsis” gan no kultūrvēsturiskā, gan mūsdienu skatu punkta. Uzzināsiet, kurā koncertzāles vietā savulaik iemūrētas šampanieša pudeles, kur var aptaustīt bizoņu ādas, un vai koncertzālei ir pašai savs spoks? Ciemošanās laikā iespējams ne tikai izstaigāt koncertzāles gaiteņus, bet arī izbaudīt tās akustiku, vienojoties kopīgā dziesmā uz Lielās zāles skatuves, izbaudīt ērģeļu skanējumu, palūkoties uz skatuvi no prožektoru skatupunkta un izbaudīt neaizmirstamu panorāmas ainu uz visu pilsētu.

Adrese: Raunas iela 12, Cēsis

http://cesukoncertzale.lv/lv/ekskursijas/

 

Zinātkāres centrs Z(in)oo

Te var mācīties matemātiku lēkājot, kustināt priekšmetus ar domu spēku, redzēt skaņu, veidot zobratu pārnesumus, būvēt un vadīt robotus, izprast berzi, braucot ar speciāli aprīkotiem kartingiem, redzēt zibeni, saprast katapultas darbības principus un daudz ko citu.

Adrese: Jāņa Poruka iela 8, Cēsis

https://www.zinoo.lv/centri/cesis/

 

Cīrulīšu dabas taka

Cīrulīšu dabas takas sniedz iespēju iedvesmojošā pastaigā izzināt skaistās Gaujas ielejas attīstību no ledus laikmeta līdz mūsdienām! Tās atklāj Gaujas upes un apkārtējās dabas attīstības vēsturi. Kā radusies upe? Kādi te bijuši senie augi? Kādi pirmie iedzīvotāji? Atbildes gūsi nesteidzīgā pastaigā pa šo teiksmaino vietu, kuru brauc apbrīnot cilvēki no visas pasaules.

Takas sākums no kempinga “Žagarklans”

http://turisms.cesis.lv/ko-redzet/dabas-objekti/cirulisu-dabas-takas/

 

Kamieļu parks “Rakši”

”Rakšos” ir vairāk kā  80 ņipru un draudzīgu dzīvnieku, kurus var pabarot no rokas un nofotografēties. Šis ir lielisks veids, kā atslēgties no tehnoloģijām un ļauties dabiskam priekam, ko sniedz dzīvnieku klātbūtne un jaunu piedzīvojumu gars. Kamieļu parka ‘’Rakši’’ teritorijā darbojas kafejnīca ‘’Camel cafe’’, kurā iespējams nobaudīt veselīgās kamieļpiena pankūkas.

Adrese: “Rakši”, Drabešu pagasts, Amatas novads

http://kamieli.lv/

 

KO DARĪT CĒSĪS PĒC TURNĪRA?

 

Kad sacensības būs noslēgušās, noteikti izmanto Cēsu sniegtās izklaides iespējas. Sestdienas vakarā FONOKLUBĀ īpaši turnīra dalībniekiem būs atvērta āra terase. Iekštelpās būs iespēja apmeklēt "Čipsis un Dullais" koncertu, bet pēc 24:00 uzstāsies Dj Uldis Rudaks. Ieeja uz kocertu 3€, pēc 24 - bez maksas.

 

Tāpat Cēsis piedāvā dažādus kultūras pasākumus.

 

Pirmā Latvijas tautas dziesmu nakts

Laiks : 18:00-02:00, vieta: Pils laukums un Vecais Cēsu alusbrūzis, cena: Bezmaksas

Teju visas nakts garumā skanēs tautasdziesmas no tradicionāla dziedājuma līdz post-folklorai, no klausīšanās līdz kopā dziedāšanai. Darbosies tradicionālais amatnieku tirdziņš ar darbnīcām bērniem un pieaugušajiem, būs pasaku stāstīšana. Pasākumā piedalās grupas Iļģi, Saucējas, Vīru kopa Vilki, Imantadimanta un draugi, Pērkonvīri, koklētāju ansamblis Balti, Aleksandra Špicberga, Josta, Delve

Vairāk par pasākumu http://pasakumi.cesis.lv/pasakums/pirma-latvijas-tautasdziesmu-nakts/

 

Ekskursija pa Cēsu vecpilsētu “Hanzas pilsēta Cēsis”

Laiks : 19:00-20:00 un 21:00-22:00, vieta: Cēsu Jaunajā pilī, Pils laukums 9, cena: Bezmaksas

Dodoties pastaigā kopā ar pils kalpotāju pa Cēsu bruģētajām ieliņām, būs iespēja atklāt, kā šī Livonijas mazpilsēta viduslaikos, atrodoties nozīmīgu tirdzniecības ceļu krustpunktā un iekļaujoties Hanzas tirdzniecības pilsētu savienībā, iemantojusi rosīgas tirdzniecības pilsētas slavu. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās ko var veikt turpat apmeklētāju centrā pasākuma dienā klātienē vai pa tālruni 26576111.

Vairāk par pasākumu: http://pasakumi.cesis.lv/pasakums/ekskursija-hanzas-pilseta-cesis-2/

 

Uz tikšanos sestdien!