Pirmie CNČ Kausa ieguvēji - "Farm Dumperi.lv Club"

16.04.2016

Sestdien, 16. aprīlī, Cēsu sporta kompleksā norisinājās CNČ finālposms. Par pirmajiem Cēsu novada čempionāta Kausa ieguvējiem, finālā apspēlējot "SK Fono", kļuva "Farm Dumperi.lv Club", bet veikala "Eži" finālu vērtīgākā spēlētāja balvu (MVP) saņēma Edmunds Eglītis!

 

Apsveicam uzvarētājus un sakām lielu paldies ikvienam, kas šogad iesaistījās čempionāta norisē!


Diena iesākās ar aizraujošu pusfināla spēli starp regulārās sezonas uzvarētājiem "Lekrings Sr" un "SK Fono". Cīņas pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet otrās trešdaļas pirmajās četrās minūtēs "Fono" spēja gūt sešus bezatbildes vārtus, panākot 7:1. Ātri vien "Lekrings Sr" atspēlēja trīs vārtus, tomēr ar to nebija gana, lai iekļūtu finālā.

 

Ne mazāk aizraujoša izvērtās cīņa otrajā pusfināla pārī. Mača otrajā minūtē "Vecpiebalga" spēja panākt vadību, ko nosargāja līdz pat pārtraukumam. Otrā puslaika sākumā "Farm Dumperi.lv Club" izlīdzināja rezultātu. Vēl divas minūtes pirms pamatlaika beigām tablo vēstīja par 1:1, tomēr izskaņā pieredze ņēma virsroku un "Farm Dumperi.lv Club" svinēja uzvaru ar 3:1. 

 

Starp pusfināliem un finālmaču norisinājās trīs konkursi. Bullīšu konkursā dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus pret Cēsu "Lekrings" vārtsargu Kristapu Lazdiņu. Turpinājumā ikviens varēja pārbaudīt savu metiena spēku, bet par konkursa uzvarētāju kļuva jau iepriekš pieminētais Edmunds Eglītis, kas labākajā mēģinājumā bumbiņu vārtos raidīja ar 170 km/h lielu ātrumu. Noslēdzošajā trešajā konkurša meklējām precīzākā metiena īpašnieku - par uzvarētāju kļuva Jānis Tolmanis. Konkursu uzvarētāji tika pie "Exel" balvām, ko gādājuši florbola klubs "Lekrings".

 

Kausa finālā jau no pirmajām minūtēm laukumā pārliecinošāk darbojās tieši "Farm Dumperi.lv Club", kas ātri vien panāca 2:0. Lai arī "SK Fono" regulāri apdraudēja pretinieku vārtus, tomēr pretinieku vārtsarga meistarība neļāva atklāt rezultātu. Otrajā trešdaļā "Farm Dumperi.lv Club" guva vēl vienus vārtus un panāca jau 3:0, tomēr priekšā bija 15 minūtes, kurās "SK Fono" vēl saglabāja iespējas atspēlēties. Cēsnieku centieni nenesa vēlamo rezultātu, bet mača izskaņā "Farm Dumperi.lv" svinēja uzvar ar 6:0, kļūstot par pirmajiem Cēsu novada čempionāta ceļojošā Kausa īpašniekiem!