Pēdējā posmā astoņas komandas sadalīs sešas vietas A grupā

25.11.2016

Šo svētdien un nākamo sestdien Cēsu novada čempionātā (CNČ) florbolā tiks aizvadītas pēdējās 13 pirmā apļa spēles. Tajās izšķirsies vairāku komandu liktenis par vietu labāko sešiniekā. Likmes ir diezgan augstas, jo tikai trīs no piecām pretendentēm nodrošinās vietu otrajā aplī sacensties A grupā, priekšlaicīgi garantējot dalību izslēgšanas spēlēs.


Vietu A grupā jau garantējuši "Farm Dumperi.lv Club", "Einšteins" un "SK Fono". Tikmēr "Lekrings Sr", "Auciems", "Amata", "FYA Shots" un "Maribu" visi kā viens pirmo apli var noslēgt TOP6 un tik pat labi arī izkrist no tā. Jau šobrīd ir skaidrs, ka no 9.-13. vietai esošās komandas - "Vecpiebalga", "Napalm", "FRK Raccoons", "Smiltene`09" un "Olimpic" - otro apli uzsāks B apakšgrupā.

 

Šo svētdien, 27. novembrī, Cēsu 2. pamatskolas zālē tiks aizvadītas pirmās piecas no gaidāmajām 13 pirmā apļa noslēdzošajām cīņām. Ceturtajā vietā esošajiem "Lekrings Sr" (19 punkti) priekšā principiālas cīņas ar "Auciemu" un "Farm Dumperi.lv Club". Izcīnot vismaz vienu uzvaru, "Lekrings Sr" garantēs vietu TOP6. Līdzīgā situācijā ir arī "Auciems", kas ar 18 punktiem ir piektie. Svētdien "Auciems" savstarpējā spēlē var izšķirties, kura no komandām droši varēs sagaidīt pirmā apļa noslēgumu, tomēr "Auciemam" vēl priekšā spēle ar turnīra nominālajiem pastarīšiem "Napalm". Tāpat divas spēles šajā nogalē aizvadīs "FYA Shots" (16 punkti). Vispirms gaidāma spēkošanās ar pērnās sezonas čempioniem "Farm Dumperi.lv Club", bet mazliet vēlāk ar "FRK Raccoons". Pēdējā posmā Šotiem iekļūšanai TOP6 kā minimums jāizcīna divi punkti, tomēr izredzes būtu daudz reālākas, ja viņi izcīnītu piecus vai pat maksimālos sešus punktus, kas noteikti nebūs vieglākais uzdevums.

 

Sešas dienas vēlāk plānots aizvadīt atlikušās astoņas pirmā apļa cīņas. Vislielākā uzmanība pilnīgi noteikti tiks pievērsta "Maribu" un "Amatas" savstarpējam duelim. Pirms pēdējā posma "Amata" ar 17 punktiem balansē uz sestās vietas robežas, turpretī "Maribu" ar izcīnītajiem 14 punktiem kā pēdējie var cerēt uz veiksmīgu iznākumu. Diezgan droši var apgalvot, ka abu komandu savstarpējās spēles zaudētājs automātiski zaudēs vietu labāko sešiniekā. Sestdienas ceturtajā mačā "Maribu" pretī stāsies pārliecinošu sniegumu demonstrējušie "Einšteins", bet jau tās pašas dienas nākamajā spēlē laukumā tiksies "Amata" un "Maribu". Obejektīvi - "Amata" ir daudz parocīgākā situācijā, lai iekļūtu TOP6, tomēr pastāv variants, ka abas komandas neveiksmīgi izsēj punktus un paliek ārpus labāko sešinieka.

 

Veiksmi un izdošanos laukumā visām 13 komandām!
Lai uzvar stiprākais!