Pavasara lielākais florbola turnīrs "CNČ Zibensturnīrs" - 11. maijā

24.04.2019

Oficiāli ziņojam, ka daudzu ilgi gaidītais "CNČ Zibensturnīrs 2019" šogad norisināsies 11. maijā. Aizraujošs formāts, spraigas cīņas un tikai viens uzvarētājs, to nedrīkst palaist garām! Veido savu komandu un piesakies līdz 5. maijam!


Jau trešo pavasari pēc kārtas lielākais florbola turnīrs norisināsies Cēsīs, kur 11. maijā Cēsu sporta kompleksu piepildīs "CNČ Zibensturnīra 2019" dalībnieki. Pirmajos divos gados interese par turnīru bija gandrīz vai neticama, tāpēc arī šogad gaidāma plaša komandu pārstāvniecība no visas Vidzemes un, iespējams, arī citiem reģioniem. Cēsu sporta kompleksā uz trīs florbola laukumiem paralēli sacentīsies līdz pat 24 komandām, kas izlozes rezultātā tiks sadalītas četrās turnīra atbalstītāju - FANS, VENDEN, STUDIO PIZZA, FONO - apakšgrupās. 

 

Turnīrs piedāvā dinamisku un aizraujošu formātu, tāpēc to tik ļoti iecienījuši daudzi florbola spēlētāji. Florbola spēles tiek aizvadītas formātā 4 pret 4 ar vārtsargiem. Vienas spēles ilgums - 1x10 minūtes, bet par katru pārkāpumu, kas ierasti tiek sodīts ar divu minūšu noraidījumu, tiks nozīmēts soda metiens. Ja pamatlaiks noslēdzas neizšķirti, uzvarētāji tiek noteikti pēcspeles metienos. Pēc grupu turnīra visas komandas tiek sarindotas no 1. līdz 24. vietai un piedalās izslēgšanas spēļu turnīrā.

 

Katrā komandā ir atļauts pieteikt līdz pat 13 dalībniekiem, tostarp vārtsargiem un pārstāvjiem. Tāpat atļauts piedalīties Latvijas un citu valstu augstāko līgu spēlētājiem, bet vienlaicīgi laukumā var atrasties tikai viens šāds spēlētājs. Šis punkts neattiecas uz vārtsargiem un sieviešu līgu spēlētājām. Turnīrā atļauts piedalīties spēlētājiem, kuri sasnieguši 14 gadu vecumu. 

 

Turnīra debijas reizē par vēsturiskajiem pirmajiem uzvarētājiem 15 komandu konkurencē kļuva komanda "Puta", bet pērn labākie 23 komandu vidū izrādījās "Ķažimējie". Gatavo komandu, piesakies un pārbaudi savus spēkus lielākajā pavasara florbola turnīrā.

 

Pieteikšanās "CNČ Zibenstrunīrs 2019" norisināsies līdz 5. maijam!

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT.

Pieteikuma anketu meklē ŠEIT.

Dalībniekiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, obligāti nepieciešama vecāku atļauja. Meklē ŠEIT!

 

Sacensību dalībnieki un uzvarētāji saņems pārsteiguma balvas no sporta preču veikala "Fans", dabīgā minerālūdens "VENDEN", picērijas "Studio Pizza" un "FONOKLUBS".