Par sacensību turpinājumu

09.12.2016

Jau nākamnedēļ sāksies Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā sacensību otrais aplis. Turpmāk gan spēļu kalendārs, gan turnīra tabula būs aplūkojami šķirti - A un B grupās, kā to paredz nolikums.


Pirmā apļa izskaņā noskaidrojās komandu sadalījums otrajam aplim, kur A grupā sacentīsies sešas spēcīgākās komandas, savukārt B grupā spēkosies vienības, kas ierindojās no 7. līdz 13. vietai. Jāatgādina, ka komandas konkurē tikai savas grupas ietvaros, turklāt - otrā apļa tabulā tiek summēti abu apļu izcīnīto punktu summa.

 

A grupas komandas cīnīsies par starta pozīcijām 2017. gada play-off izcīņai. Grupas uzvarētāji izcīnīs arī regulārās sezonas uzvarētāju nosaukumu un 50% atlaidi nākamās sezonas dalības maksai.

 

No sportiskā viedokļa vēl vērtīgāki punkti tiks sadalīti B apakšgrupā, jo tikai divas labākās komandas izcīnīs atlikušās divas vietas izslēgšanas spēļu turnīrā. Tikmēr 3., 4. un 5. vietas garantēs dalību gandarījuma turnīrā, bet 6. un 7. vietā esošās komandas divu spēļu summā izspēlēs vienu atlikušo vietu.

 

Svarīgi atgādināt, ka pieteikt jaunus spēlētājus un veikt spēlētāju pārejas starp komandām iespējams veikt līdz 2016. gada 31. decembrim!