Par pirmajiem "CNČ Pavasara Kausa" uzvarētājiem kļūst "Puta"

02.05.2017

Sestdien, 29. aprīlī, Cēsīs norisinājās pirmais “CNČ Pavasara Kauss”, kurā par čempioniem kļuva komanda “Puta”, kas finālā pārspēja “SK Fono Premium”. Bronzas mačā komanda “Rižiki” visai droši apspēlēja “Coyoti”, tiekot pie godpilnās trešās vietas.


“CNČ Pavasara Kauss” tika organizēts kā Cēsu novada čempionāta florbolā noslēguma pasākums. Šajā reizē par uzvaru turnīrā cīnījās 15 komandas no visas Vidzemes, Cēsu sporta kompleksa laukumos pulcējot vairāk nekā 120 sporta veida cienītājus. Visas dienas garumā uz diviem laukumiem tika aizvadītas 57 spēles, pēc kurām arī tika noskaidroti turnīra uzvarētāji.

 

Jau pirmās grupu spēles parādīja, ka turnīra formāts ir ļoti aizraujošs, jo lielajā vairumā maču vēl pēdējā minūtē uzvarētāju liktenis nebija izšķirts. A apakšgrupā sešas uzvaras septiņās spēlēs izcīnīja “Coyoti” un “Bosi”, bet savstarpējās spēlē izcīnītā uzvara ļāva pirmo vietu grupā izcīnīt otrajiem. Septiņās spēlēs pie 14 punktiem tika “Auciems”, kas palika trešie, bet kā pēdējie izslēgšanas cīņās iekļuva “SK Fono Premium”. Tikmēr B apakšgrupā maksimālo punktu ražu savāca “Asorti”. Pārliecinošu sniegumu demonstrēja arī “Rižiki”, kas vienīgo sakāvi piedzīvoja pret grupas uzvarētājiem. Tikmēr pamatturnīra izskaņas četras komandas – “Puta”, “Brunguļi”, “SKG” un “Maribu” – pretendēja uz iekļūšanu play-off, bet kā trešie un ceturtie no grupas izgāja attiecīgi “Maribu” un “Puta”.

 

Pamatīgus pārsteigumus sagādāja “CNČ Pavasara Kausa” ceturtdaļfināli. Vispirms B apakšgrupas ceturtās vietas ieguvēji “Puta” pārsteidza A grupas uzvarētājus “Bosi”, bet īsi pēc tam līdzīgs scenārijs atkārtojās starp B grupas uzvarētājiem “Asortiem” un pretējās grupas ceturtās vietas ieguvējiem “SK Fono Premium”. Abos pārējos ceturtdaļfināla mačos uzvaras izcīnīja potenciāli spēcīgākās komandas – “Coyoti” un “Rižiki”.

 

Arī izšķirošās cīņas par medaļām nelika vilties. Pirmajā pusfinālā emocijām bagātā mačā “Puta” apspēlēja “Rižikus”, bet “SK Fono Premium” spraigā cīņā uzveica “Coyoti”. Bronzas mačā “Rižiki” spēlēja pārliecinošāk un pelnīti tika pie trešās vietas, savukārt lielajā finālā “Puta” turpināja uzņemt apgriezienus un ar 4:1 uzveica "Fono", kļūstot par pirmajiem Cēsu novada čempionāta Pavasara Kausa uzvarētājiem.

 

Uzvarētāju "Puta" rindās spēlēja: Ginters Smilkte, Ivars Rancāns, Lavrentijs Šarovs, Oskars Sietinsons, Roberts Krūmiņš, Olafs Zvīnis, Miķelis Koknesis Roops, Roberts Sudmalis, Kaspars Konošonoks. Otro vietu komandas "SK Fono Premium" sastāvā izcīnīja: Ivars Dišereits, Gints Sīlis, Kaspars Bernāts, Kritaps Jaunzems, Kristers Kalniņš, Lauris Skrastiņš, Dāvis Juris Martini, Matīss Kligins, Rihards Kamarūts, Mārcis Šteinbergs. Par trešās vietas ieguvējiem "Rižiki" sastāvā kļuva: Kristaps Strazds, Uvis Grava, Kristaps Lazdiņš, Mārcis Malkausis, Artūrs Jurševskis, Uldis Zeile, Kaspars Malojlo, Jānis Sīmanis.

 

Paldies turnīra dalībniekiem par aizraujošajām cīņām un atbalstītājiem - Cēsu novada pašvaldībai, sporta preču veikalam "Fans", dabīgajam minerālūdenim "VENDEN" un Fonoklubam. Īpašs paldies Cēsu sporta kompleksa vadītājam Ģirtam Mārtiņsonam. Uz tikšanos jaunajā sezonā!