Noslēgusies pieteikšanās "CNČ pavasara kausam", izlozēts komandu sadalījums grupās

24.04.2017

Šodien oficiāli noslēgusies komandu pieteikšana "CNČ pavasara kausam". Debijas turnīrā piedalīsies 15 komandas no visas Vidzemes. Tāpat sacensību organizatori veikuši izlozi, kas sadalījusi komandas divās apakšgrupās.


Pirmais "CNČ pavasara kauss" norisināsies jau šo sestdien, 29. aprīlī. Florbola sacensības Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas iela 18) tiks aizvadītas no 10:00 līdz 18:00. Komandu spēkošanās paralēli norisināsies uz diviem laukumiem, bet visas dienas garumā kopumā tiks izspēlētas vairāk nekā 50 spēles.

 

Sacensību organizatori izlozes rezultātā sadalījuši komandas divās apakšgrupās. A grupa: "Bosi", "Auciems", "SK Fono Premium", "FRK Raccoons", "FYA Shots", "Coyoti", "Olimpic" un "Liepupe". B grupa: "Puta", "Asorti", "Rižiki", "Brenguļi", "Maribu", "SKG" un "Smiltenes Aļņi".

 

Sacensību dienā komandu pārstāvji aicināti ierasties pulksten 9:20, lai piedalītos sapulcē un saņemtu visu nepieciešamo informāciju. Atgādinām, ka līdz turnīra sākumam katrai komandai jāiesniedz parakstīts pieteikums, bet tam jāpievieno vecāku atļauja tiem spēlētājiem, kas nav sasniegušu 18 gadu vecumu.

 

Visa turnīra garumā par muzikālo noformējumu rūpēsies "Fonoklubs" dīdžejs, tāpat dalībniekiem un skatītājiem būs iespēja iepazīties ar florbola ražotāja "FatPipe" jaunās kolekcijas inventāru, bet tur pat kompleksā darbosies kafejnīca, kur iestiprināties starp cīņām laukumā.

 

"CNČ pavasara kausa" laureāti tiks pie organizatoru īpaši sagatavotajiem kausiem, kā arī atbalstītāju – dabīgā minerālūdens “VENDEN”, sporta preču veikala “FANS” un “Fonoklubs” - sarūpētajām balvām. Šo turnīru sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs “Lekrings”.

 

Uz tikšanos sestdien!