Noskaidrots "CNČ Pavasara Zibensturnīra" sadalījums apakšgrupās

13.05.2018

Straujiem soļiem tuvojas Pavasara ZIbensturnīrs. Šodien paziņojam komandu sadalījumu apakšgrupās un precizējam turnīra nolikumu. Lai uzzinātu par visu svarīgāku, LASI TĀLĀK!


Sākotnēji turnīrs bija plānots ar 16 komandu dalību, tomēr interese par turnīru bija tik liela, ka organizatori nolēma to paplašināt līdz 24 komandām. Noslēdzoties pieteikšanās posmam, nācās konstatēt, ka beigās vēl divas komandas paliek "aiz borta".

 

Izmaiņu rezultātā ieviestas korekcijas arī turnīra NOLIKUMĀ. Galvenās izmaiņas skar izspēles kārtību. Komandas tiek sadalītas četrās apakšgrupās, kur aizvada viena apļa turnīru. Pēc pamatturnīra tiek veidots rangs no 1. līdz 24. vietai. Astoņas labākās komandas automātiski nodrošina vietu 1/8 finālā, bet komandas no 9.-24. vietai play-off cīņas sāk no 1/16 fināla.

 

RANGU NOSAKA PĒC ŠĀDIEM KRITĒRIJIEM:

-grupu turnīrā izcīnītie punkti

-labākā gūto un zaudēto vārtu attiecība

-vairāk gūtie vārti

-izloze

 

Šodien sacensību organizatori veica komandu izlozi, sadalot komandas apakšgrupās. Katrai no apakšgrupām piešķirts turnīra atbalstītāju nosaukums - FANS.LV, FONOKLUBS, STUDIO PIZZA, VENDEN.

 

FANS.LV grupā tiksies: John Wick, Seniors Le., Latviskie latvieši, Jaunie censoņi, ZS 27. KB, Slaisti
FONOKLUBS grupā tiksies: Festivālētāji, Auciems, Saules asie buļļi, SKG, Bez variantiem, Liepupe
STUDIO PIZZA grupā tiksies: Maribu, Ogprx, FYA Shots/Mašīnas, SK FONO, Pārgaujas Ērgļi, ķažimejie
VENDEN grupā tiksies: Brenguļi, Osr, Einšteins, Smiltenes Aļņi, Bilska, FK Jaunais

 

DIENAS PLĀNS 19.05:

09:00-09:30, komandu reģistrācija (komandu pieteikumi, dalības maksa, vecāku atļaujas)
09:30-09:40, pārstāvju sanāksme
10:00-16:30, grupu turnīrs
16:30-18:30, PLAY-OFF turnīrs
18:45-19:00, apbalvošana
22:00-... turnīra oficiālais afterparty FONOKLUBĀ 

 

Sestdienas vakarā FONOKLUBĀ īpaši turnīra dalībniekiem būs atvērta āra terase. Iekštelpās būs iespēja apmeklēt "Čipsis un Dullais" koncertu, bet pēc 24:00 uzstāsies Dj Uldis Rudaks. Ieeja uz kocertu 3€, pēc 24 - bez maksas.

 

"CNČ Pavasara Zibensturnīru" sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs "Lekrings". Ar mums kopā sporta preču veikals "Fans", dabīgais minerālūdens "VENDEN", picērija "Studio Pizza", "FONOKLUBS" un apdrošinātājs "BTA Baltic Insurance Company".