Lielā pavasara zibeņošana jau šo sestdien

08.05.2019

Šo sestdien Cēsu sporta kompleksā norisināsies jau trešais "Pavasara Zibensturnīrs" florbolā. Šogad visas dienas garumā par uzvarētāju godiem cīnīsies 19 komandas no visas Vidzemes!


Pirmdien oficiāli noslēdzās pieteikšanās Zibensturnīram. Dalību apstiprinājušas 19 ļoti raibas komandas, kuru vidū būs arī pērnie uzvarētāji "Ķažimējie", kā arī Cēsu novada čempionāta (CNČ) aizvadītās sezonas čempioni "Auciems". Turnīrā būs plaša Cēsu komandu pārstāvniecība, taču izaicinājumu metušas arī komandas no tuvākām un tālākām Vidzemes pilsētām. Starp "Pavasara Zibensturnīra" dalībniekiem būs daudz jauno talantu, pieredzes bagātu amatieru komandu dalībnieki, kā arī Latvijas izlases bijušie, esošie un, iespējams, arī topošie spēlētāji.

 

Izlozes kārtībā komandas tika sadalītas četrās atbalstītāju apakšgrupās - sporta preču veikals "FANS", cēsnieku iecienītās picērijas "STUDIO PIZZA", rīkotājpilsētas Cēsu un karstāko ballīšu vietas "FONOKLUBS", katrā pa piecām komandām. Pagaidām vienā no grupām ir atzīmēta "Komanda X", kas joprojām ir vakanta interesentiem. 

 

Komanda FANS STUDIO PIZZA CĒSIS FONOKLUBS
1. Olimpic Ķažimējie Auciems Yovix
2. FYA Shots Mērce Pupu Ventīlis BUU
3. Lielie Rumpji Liepupe/Vidriži DM 66 Zemeņu mērce
4. Atvairiņš Dubults Neplīst John Wick TEAM Comeback
5. IBK Griffin  Komanda X SK Fono Brenguļi

 

Kā jau iepriekš solīts, trešdienas vakarā publicējam plānoto SPĒĻU KALENDĀRU. Komandu reģistrācija turnīra dienā noritēs līdz pulksten 10:00. Līdzi nepieciešams komandas izdrukāts un aizpildīts komandas pieteikums, uz organizatoru blankas aizpildīta vecāku atļauja spēlētājiem līdz 18 gadu vecumam un kaujiniecisks noskaņojums dalībai īstā zibeņošanā.

 

Pēc karstajām cīņām florbola laukumos, aicinām visus "Pavasara Zibensturnīra" dalībniekus pievienoties turnīra oficiālajā ballītei FONOKLUBĀ, kur norisināsies Jager on Tour pasākums. Lai apmeklētu pasākumu bez maksas, spied "GOING" eventam ŠEIT! Ar šo pasākumu tiks atklāta vasaras sezona un apmeklētājiem atvērta arī āra terase.

 

"Pavasara Zibensturnīru" sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs "Lekrings". Turnīru atbalsta Cēsu novada pašvaldība, Studio Pizza, sporta preču veikals FANS, FONOKLUBS un VENDEN.

 

Uz tikšanos turnīrā!