Komandas sāks cīņu par CNČ trešās sezonas titulu

20.01.2018

Šo svētdien, 21. janvārī, gaidāmas pirmās Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā ceturtdaļfināla cīņas. Čempiona kausu savās rokās centīsies nosargāt "Farm Dumperi.lv Club", bet tīkotāju pēc tā netrūkst! Lai uzvar stiprākais!


10:00, "OSR" - "FONO"

Diena iesāksies ar otro pārspēļu cīņu, kurā noskaidrosies pēdējā komanda, kas "ieleks" PLAY-OFF vilcienā. Abu komandu pirmajā spēle noslēdzās ar pārliecinošu "FONO" uzvaru - 7:0, tomēr tas vēl nebūt negarantē viņu vietu izslēgšanas cīņās. Lai turpinātu cīņu, "OSR" nepieciešama uzvara pamatlaikā, kas nodrošinātu piecu minūšu pagarinājumu līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Ja piecas papildu minūtes neatrisinās uzvarētāja noteikšanu, tad, iespējams, gaidāmi izšķirošie bullīši.

 

11:00, "Amata" - "Brenguļi"

Kā pirmie savu ceturtdaļfinālu sāks "Amatas" un "Brenguļu" komandas. Nomināli spēcīgāki varētu būt "Amata", kas regulāro sezonu noslēdza trešajā vietā, savukārt "Brenguļi" palika sestie. Pamatturnīra abās savstarpējās spēlēs pie uzvarām tika "Amata", tomēr gan spēles, gan rezultāti bija ļoti līdzīgi - 4:2 un 2:1.

 

12:00, "Einšteins" - pārspēļu uzvarētāji

Otrā ceturtdaļfināla pāris noskaidrosies tikai svētdienas rītā, kad savus pretiniekus uzzinās regulārās sezonas uzvarētāji "Einšteins". Tiesa, neatkarīgi no pretinieka, galvenie favorīti būs einšteinieši, kuri regulārajā čempionātā gana viegli tika galā ar vieniem un otriem. Domājams, ka "Einšteins" ir patiesi izsalcis pēc uzvaras, tāpēc viņu mērķi noteikti neaprobežojas ar ceturtdaļfinālu.

 

13:00, "Farm Dumperi.lv Club" - "FYA Shots"

Trešajā pārī spēkiem mērosies pirmo divu sezonu čempioni "Farm Dumperi.lv Club" un "FYA Shots". DIvkārtējie čempioni sezonu iesāka pārliecinoši, tomēr turpinājumā sekmes bijušas mainīgas. Kopumā nesliktu sniegumu demonstrējuši arī "FYA Shots", regulāro sezonu noslēdzot 5. vietā. Savā starpā komandas dalījušas uzvaras uz pusēm, "Farm Dumperi.lv Club" uzvara ar 8:2, "FYA Shots" atbilde ar panākumu 6:4. Būs interesanti.

 

14:00, "Auciems" - "Maribu"

Dienas pēdējā mačā tiksies divas ļoti nepiekāpīgas komandas - "Auciems" un "Maribu". Par vienu no regulārās sezonas pārsteigumiem var uzskatīt "Auciema" finišēšanu otrajā vietā, bet viņu demonstrētais sniegums bijis tam atbilstošs. Sezonas vidū arī "Maribu" bija tabulas galvgalī, bet sezonas otrā puse "novilka" uz leju gan pārliecību, gan vietu tabulā. Abās savstarpējās spēlēs labāki bija "Auciems" florbolisti, bet cīņas noslēdzās ar līdzīgiem rezultātiem - 5:2 un 3:2. Abām komandām ceļazīme uz TOP4 noteikti būs labākā motivācija, lai mobilizētu labākos spēkus.

 

Tiekamies spēlēs!