Jauno sezonu perfekti sāk - "Farm Dumperi.lv Club", "Einšteins" un "SK Fono"

03.10.2016

Ar 13 aizraujošām spēlēm vakardien startējusi Cēsu novada čempionāta (CNČ) otrā sezona. Jau pirmajā posmā četri no mačiem noslēdzās pēcspēles metienu sērijā, norādot uz līdzvērtīgo spēku samēru starp komandām. Pirmajā posmā pie maksimālajiem sešiem punktiem prata tikt pērnās sezonas favorīti "SK Fono", "Farm Dumperi.lv Club" un "Einšteins". 


Par sezonas startu noteikti nevar sūdzēties arī "Maribu", kas pirmajā posmā pieveica "Napalm" un "bullīšos" prata uzveikt potenciāli specīgākos debitantus - "Auciemu". Salīdzinoši samocīts pirmais posms izvērtās pērnās sezonas medaļniekiem "Lekrings Sr", kas pa punktam atstājas spēlēs ar jau iepriekš minēto "Napalm" un pērnās sezonas pastarīšiem "Olimpic".

 

Punktu izteiksmē par pirmajā posmā iespēto noteikti nevar sūdzēties arī "Auciems", kas pēc spraigā mača pret "Maribu" spēja sakopot spēkus un otrajā spēlē ar 3:1 pieveica nepiekāpīgo "Amatu". Viena no pirmās sezonas grūtāk prognozējamākajām komandām "FYA Shots" pārliecinoši atzina "SK Fono" pārākumu, bet vēlāk ne mazāk pārliecinoši pārbrauca pāri "Smiltene`09" florbolistiem.

 

Pa diviem punktiem turnīra tabulā pēc pirmā posma ierakstījuši savstarpējo spēli aizvadījušie "FRK Raccoons" un "Olimpic". Pēc neliela pārsteiguma sarūpēšanas cīņā ar "Lekrings Sr", tikai 15 sekundes pirms pamatlaika izskaņas "Olimpic" panāca izlīdzinājumu pret Jenotiem, tomēr pēcspēles metienu sērijā meistarīgāki izrādījās tieši "Raccoons".

 

Pirmajā kārtā neparocīgi pretinieki iekrita "Amatai", "Vecpiebalgai" un debitantiem "Smiltene`09". Lai arī sākotnēji "Amatai" piederēja pārsvars spēlē pret "Auciemu", tomēr vairākkārt teicami darbojās pretinieku vārtsargs liegdams gūt vairāk par 1 vārtiem, bet otrajā mačā ar 30 minūtēm bija par maz, lai atspēlētos pret "Einšteinu". "Vecpiebalgas" pretinieki pirmajā posmā bija pērnās sezonas TOP4 komandas "Farm Dumperi.lv Club" un "Einšteins", tomēr vairāk pievīla nevis pretinieku meistarība, bet gan pašu disciplīnas pārkāpumi. Īstas ugunskristības CNČ debijā piedzīvoja smiltenieši, kas dalību turnīrā atklāja pret "Farm Dumperi.lv Club" un "Shots". "Smiltene`09" noteikti vēl spēs parādīt savu potenciālu, tomēr pirmajā posmā līdz uzvarām bija patālu.

 

Otrais CNČ posms tiks aizvadīts jau nākamajā svētdienā, kad atkal gaidāmi vairāki neprognozējamas spēles. Veiksmi komandām turpinājumā!