Izsludināta papildpieteikšanās "CNČ Pavasara Zibensturnīram"

23.04.2018

"CNČ Pavasara Zibensturnīram" pieteikumus iesūtījušas jau vairāk nekā 16 komandas, tāpēc sacensību organizatori nolēmuši paplašināt turnīru, tāpēc izsludina papildpieteikšanos! 


12. aprīlī tika izsludināta pieteikšanās šī gada "CNČ Pavasara Zibensturnīram". Nepilnu divu nedēļu laikā turnīram pieteikušās jau 17 komandas, tāpēc organizatori nolēmuši paplašināt turnīru. Organizatori nolēmuši paplašināt turnīru līdz 21 komandai, kas sacentīsies trīs grupās. Tas nozīmē, ka iepriekš plānoto divu laukumu vietā Cēsu sporta kompleksā tiks izveidoti uzreiz trīs laukumi.

 

Pieteikšanās turpināsies līdz 12. maijam, kad sacensību organizatori paziņos izlozes rezultātus un komandu sadalījumu grupās. Paplašinot komandu skaitu, sacensību organizatori plāno ieviest izmaiņas arī izslēgšanas spēļu sistēmā, tomēr skaidrs ir viens - florbola būs vēl vairāk!

 

Šobrīd varam paziņot, ka pirmo reizi "CNČ Pavasara Zibensturnīrā" startēs pārstāvji no Ogres, Ķekavas un Ulbrokas. Kā jau ierasts, turnīrs būs plaši pārstāvēts ar Cēsu novada komandām. Florbola laukumos būs iespējams darbībā vērot ne tikai Latvijas vīriešu un sieviešu augstākās līgas florbolistus, bet pat vīriešu un sieviešu nacionālo izlašu dalībniekus.

 

Ja arī Tu vēlies mest izaicinājumu sev un citiem, tad droši dodies ŠEIT, lai iepazītos ar nolikumu, atrastu pieteikuma anketu. Tiekamies 19. maijā!