Finišē regulārais čempionāts, PLAY-OFF startē jau šonedēļ

16.01.2017

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar desmit spēlēm noslēdzās otrā Cēsu novada čempionāta florbolā regulārā sezona. A grupā iztika bez lieliem pārsteigumiem, turpretī par īstu intrigu parūpējās B grupas komandas, kas tikai pašā pēdējā turnīra spēlē noskaidroja vietu sadalījumu no 9.-12. vietai.


Regulārās sezonas čempionu godu jau priekšpēdējā posmā nodrošināja "Farm Dumperi.lv Club", tāpēc pēdējā spēlē piedzīvotais zaudējums 2:6 pret "Einšteinu" viņiem neko īsti nemainīja, savukārt "Einšteins" ar panākumu garantēja otro vietu. Tā sakrita, ka abās pārējās spēlēs tikās PLAY-OFF ceturtdaļfinālisti "SK Fono" pret "Lekringu" un "Auciems" pret "Amatu". Pie uzvarām tika abas tabulā augstāk esošās komandas, tomēr īstās cīņas gaidāmas vien šīs nedēļas nogalē.

 

Tikmēr B grupā pašu galveno intriga par divām vietām uz PLAY-OFF atrisinājās no paša rīta, kad pie uzvarām pret "Olimpic" tika "FYA Shots" un "Maribu". Tad aktuāls jautājums radās par vietu sadalījumu no 9. līdz 12. vietai. Par posma neveiksminiekiem kļuva "Raccoons", kas kapitulēja pret "Maribu" un paņēma tikai vienu punktu no "Vecpiebalgas". Tikmēr "Napalm" ar minimālu rezulātu pieveica "FYA Shots", tomēr daudz svarīgākā cīņā ar 3:6 atzina "Smiltene`09" pārākumu. Regulārā čempionāta noslēdzošajā mačā smiltenieši tikās ar "Vecpiebalgu". Ilgstoši vadībā bija "Smiltene`09", tomēr vecpiebaldzēni atspēlējās un pēcspēles metienos svinēja uzvaru. Tā kā divām komandām ir vienāds iegūto punktu skaits, tad, atsaucoties uz turnīra nolikumu, vispirms tiek ņemtas vērā savstarpējās spēles, tajās uzvaras dalītas uz pusēm - 8:2 "Vecpiebalga" un 4:2 "Napalm". Tādā gadījumā tiek ņemta vārtu attiecība visā turnīrā, kur "Vecpiebalgai" ir labāka bilance, tāpēc tieši viņi ieņem devīto vietu.

 

Astoņas labākās komandas jau šo sestdien sāks ceturtdaļfināla cīņas ceļā pretī CNČ ceļojošajam kausam, bet komandas no 9.-13. vietai piedalīsies gandarījuma turnīrā. PLAY-OFF un gandarījuma turnīrā komandas sacenšas divu spēļu summā. Ja komandas dala uzvaras uz pusēm vai abās reizēs spēlē neizšķirti, tad pēc otrā mača seko 5 minūšu pagarinājums līdz pirmajiem vārtiem. Ja pagarinājumā netiek gūti vārti, tad katra komanda izpilda 3 pēcspēles metienus. Neatkarīgi no sekmēm, turnīrs tiek izspēlēts līdz visas komandas sadalījušas vietas turnīra noslēgumā.

 

Regulārās sezonas noslēguma tabula:

Vieta Grupa Komanda Punkti Vārtu att.
1. A Farm Dumperi.lv Club 43 +46
2. A Einšteins 40 +39
3. A SK Fono 39 +28
4. A Auciems 33 +19 
5. A Amata 26 +16 
6. A Lekrings Sr 19 -27 
7. B FYA Shots 30 +21
8. B Maribu 29 -13
9. B Vecpiebalga 21 -9
10. B Napalm 21 -38
11. B Smiltene`09 19 -25
12. B FRK Raccoons 17 -19
13. B Olimpic 5 -38

 

Veiksmi sacensību turpinājumā!