D.Cēderštrēmam un R.Sudmalim diskvalifikācija, "Napalm" saņem brīdinājumu

30.01.2017

Sestdien Cēsu novada čempionātā norisinājās izslēgšanas spēļu un gandarījuma turnīra atbildes spēles. Cīņas karstumā mačā starp "Einšteins" un "FYA Shots" uzbrucēji Roberts Sudmalis un Dāvis Cēderštrēms iesaistījās konfliktā un saņēma sarkanās kartiņas. Tikmēr dienas noslēgumā nesportiski rīkojās "Napalm" kapteinis, tāpēc saņēmis brīdinājumu. 


Viens no spraigākajiem CNČ ceturtdaļfināliem izvērtās starp "Einšteinu" un "FYA Shots". Kādā no epizodēm Roberts Sudmalis grūdis savu pretspēlētāju, uz ko Dāvis Cēderštrēms atbildējis ar sitienu ar nūju pa kājām, bet "Einšteins" uzbrucējs uzbruka ar dūrēm. Par šo epizodi tiesneši nekavējoties piešķīra abiem sarkanās kartiņas un Spēles Sodu 3!

 

Dienas priekšpēdējā spēlē "Napalm" ar 1:4 atzina "Smiltene`09" pārākumu. Pēc spēles "Napalm" komandas kapteinis Kristiāns Anoško demonstratīvi atstāja laukumu un neatsveicinājās ar tiesnešiem un pretiniekiem. Par šādu izgājienu komandai tiek izteikts brīdinājums, bet par atkārtotām līdzīgām darbībām sacensību organizatori vērsīsies pret komandu ar disciplinārajiem sodiem.