CNČ Pavasara Zibensturnīrs - 19. maijā

12.04.2018

Šodien oficiāli kļuvis zināms, ka daudzu ilgi gaidītais "CNČ Zibensturnīrs" norisināsies 19. maijā. Aizraujošs formāts, spraigas cīņas un tikai viens uzvarētājs, to nedrīkst palaist garām! Izveido komandu un piesakies līdz 12. maijam!


Cēsu sporta kompleksā tiks izveidoti divi laukumi, uz kuriem sacentīsies 16 komandas no visas Vidzemes.Turnīra pirmajā posmā komandas tiek izlozētas divās apakšgrupās, kur izspēlē viena apļa turnīru. Play-off turnīrā iekļūs katras grupas četras labākās komandas, kuru starpā tiks noteikti visi trīs laureāti un sacensību uzvarētāji. Vienas spēles ilgums - 1x10 minūtes, bet par katru pārkāpumu, kas ierasti tiek sodīts ar divu minūšu noraidījumu, tiks nozīmēts soda metiens.

 

Spēles laikā laukumā atrodas četri spēlētāji un vārtsargs. Komanda turnīrā drīkst pieteikt desmit dalībniekus. Turnīrā atļauts piedalīties spēlētājiem, kuri sasnieguši 14 gadu vecumu. Katrā komandā iespējams pieteikt arī ELVI florbola līgas spēlētājus, taču spēles gaitā laukumā atļauts atrasties tikai vienam Virslīgas spēlētājam.

 

Pieteikšanās CNČ Zibenstrunīram norisināsies līdz 12. maijam!

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT.

Pieteikuma anketu meklē ŠEIT.

Dalībniekiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, obligāti nepieciešama vecāku atļauja. Meklē ŠEIT!

 

Sacensību uzvarētāji saņems balvas no sporta preču veikala "Fans", dabīgā minerālūdens "VENDEN", picērijas "Studio Pizza" un "FONOKLUBS".