CNČ medaļas tiks dalītas 14. februārī, apbalvošana - 16:00

09.02.2016

Svētdien, 14. februārī, ar septiņiem mačiem noslēgsies cīņa par medaļu sadalījumu Cēsu novada čempionātā (CNČ) florbolā. Pēc turnīra noslēguma, ap pulksten 16:00, norisināsies svinīgā apbalvošanas ceremonija!

 

Svarīgi! Apbalvošanā lūgums piedalīties visām komandām pilnos sastāvos. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems medaļas, bet visas pārējās komandas saņems piemiņas balvas. Turnīra komandu un organizatoru balsojumā tika noteikta arī čempionāta simboliskā izlase, kas tiks īpaši sveikta apbalvošanas ceremonijā! Uz vietu simboliskajā sešiniekā pretendēja 35 spēlētāji un 9 vārtsargi no visām 12 čempionāta komandām!

 

Pirms noslēguma posma cerības uz godalgām saglabājušas četras komandas - "Lekrings Sr" ar 52 punktiem ir līderi, par diviem punktiem (50) atpaliek pirmā apļa uzvarētāji "Einšteins", trešie ar 44 punktiem ir "Farm Dumperi.lv Club", bet valmieriešiem priekšā vēl trīs mači, tostarp ar tiešajiem konkurentiem "SK Fono" un "Lekrings Sr". Vienu punktu aiz medaļniekiem ir Fono, kas uzvaras gadījumā un veiksmīgas sakritības rezultātā var pacelties uz trešo vietu!

 

Tā gan ne tuvu nav vienīgā pēdējās dienas intriga, jo blīvi tabulā izvietojušās komandas no 5. līdz 9. vietai. Piektajā vietā ar 34 punktiem ir "Maribu", bet viņu pretinieki pēdējā mačā būs vieni no pretendentiem uz uzvaru čempionātā "Einšteins". Vienas uzvaras attālumā (31 punkts) ir "Vecpiebalga", kas pēdējā kārtā tiksies ar neprognozējamajiem "FYA Shots". Shoti pagaidām ar 27 punktiem ir devītiem, bet uzvara mačā Vecpiebalgas florbolistiem var pacelt komandu uz septīto vietu. Pirms pēdējā posma septītie ar 29 punktiem ir "Amata", kas pēdējā kārtā tiksies ar 28 punktiem iekrājušajiem un tabulā blakus esošajiem "Raccoon".

 

Stabili desmitajā vietā ar 17 punktiem nobāzējušies "Pārgauja", tomēr pēdējā mačā viņiem pretī stāsies turnīra pastarīši "Lynx", kas vēl var uzlabot savas pozīcijas. "Olimpic" līdz šim tikuši pie 10 punktiem, bet "Lynx" izdevies aizķerties pie septiņiem.

 

Pēdējā spēļu kārta ar garantiju būs aizraujoša, jo komandu izvietojums tabulā nav mazsvarīgs! Cēsu novada čempionāta noslēguma tabula būs kā izejas punkts CNČ ceļojošā kausa izcīņai, kas pāris nedēļas pēc čempionāta noslēguma sāksies ar komandu no 5. līdz 12. vietai cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

 

Uz tikšanos svētdien,

Čempionāta organizatori