Cīņa par kausu ir sākusies!

05.02.2023

Sestdien, 4.februārī, ar turnīra tabulas augstāko vietu ieguvušo komandu uzvarām noslēgušās
pirmās PLAY OFF spēles, cīņā par ceļojošo kausu un trīs medaļu komplektiem.
Dienas pirmajā spēlē tikās''Amata'' ar ''ZS 27.KB'' komandu. Jau spēles sākumā ''Amata''
izvirzījās vadībā ar 2:0 un droši novadīja spēli līdz uzvarai. Ar HAT-TRICK uzvaru kaldināja
Angus Mārtiņjēkabs.
Otrjā spēlē ''Auciema'' komanda bija spēles favorīte, un ar Edija Venta diviem vārtiem pietika,
lai pieveiktu pietiekami labi nokomplektēto ''Verte'' komandu. ''Vertes'' labā vienīgos vārtus
guva Andis Kļaviņš.
Spraigākā cīņa bija  ''Siguldas'' komandas spēle ar nepiekāpīgajiem FK''Brenguļi'' vīriem.
Siguldietis Renārs Liepiņš „izrāva” uzvaru vien pagarinājuma priekšpēdējā minūtē.

Ceturtdaļfināla sērijas rezultāti:
Amata-ZS 27.KB 1:0 (4:1)
Auciems-Verte 1:0 (2:1)
Sigulda-FK Brenguļi 1:0 (3:2 papildlaikā)

Pusfinālā savu pretinieku gaida regulārā čempionāta uzvarētāji komanda” Einšteins”.

Uz tikšanos jau otrajā ceturtdaļfināla posmā 18.februārī Cēsu Sporta kompleksā, Piebalgas ielā 18!