5 dienas pirms pieteikšanās beigām gaidām pēdējo komandu

07.05.2018

Šo sestdien finišēs pieteikšanās "CNČ Pavasara Zibensturnīram". Dalību turnīrā apstiprinājušas jau 23 komandas, tāpēc turnīrs vēlreiz paplašināts un 19. maijā pulcēs jau 24 (!) komandas!


Līdz šodienas 17:00 turnīra organizatori ir saņēmuši 23 komandu pieteikumus, tāpēc pieņemts lēmums paplašināt turnīru līdz 24 komandām, tāpēc mazliet mainīsies arī izspēles kārtība. Plānots komandas sadalīt četrās grupās pa sešām komandām, kas savā starpā aizvadīs viena apļa turnīru. Pēc sasniegtā grupu turnīrā, visas komandas tiks sarindotas kopējā ranga tabulā. PLAY-OFF turnīrā piedalīsies visas komandas, astoņas labākās komandas automātiski iekļūs astotdaļfinālā, bet visas pārējās komandas izslēgšanas cīņas sāks no sešpadsmitdaļfināla.

 

Turnīram pieteikušās komandas - Maribu, Brenguļi, Festivālētāji, John Wick, Ogprx, Osr, Seniors Le., Auciems, Latviskie latvieši, FYA Shots/Mašīnas, Einšteins, Saules asie buļļi, Jaune censoņi, SKG, SK FONO, Smiltenes Aļņi, Pārgaujas Ērgļi, ZS 27.KB, Bilska, Bez variantiem, FK Jaunais, Lienīte un Liepupe.

 

Komandu pieteikumi izskatās ļoti daudzsološi. Cēsu sporta kompleksā florbola laukumos redzēsim vairāk nekā 200 florbolistus. Starp dalībniekiem gaidāmi florbola entuziasti no visas Vidzemes, kā arī Latvijas vīriešu un sieviešu augstākās līgas spēlētājus un spēlētājas, turklāt vairākās komandās ir gan vīriešu, gan sieviešu nacionālo izlašu dalībnieki.

 

Tāpat ar prieku varam paziņot par vēl viena sadarbības partnera pievienošanos "CNČ Pavasara Zibensturnīram". Par to kļuvis AAS “BTA Baltic Insurance Company”, kas apdrošinājuši mūsu sacensības, lai dalībnieki var droši un bez raizēm doties laukumā!

 

Sacensības sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs "Lekrings". Ar mums kopā sporta preču veikals "Fans", dabīgais minerālūdens "VENDEN", picērija "Studio Pizza", "FONOKLUBS" un apdrošinātājs "BTA Baltic Insurance Company".