29. aprīlī Cēsīs notiks "CNČ pavasara kauss"

07.04.2017

29. aprīlī Cēsu sporta kompleksā paralēli uz diviem laukumiem tiks aizvadīts pirmais “CNČ pavasara kauss”. Piesaki savu komandu un cīnies par uzvaru!


Šopavasar Cēsīs tiek aizsākta jauna tradīcija – pavasara pusē, kad aiz muguras palikusi Cēsu novada čempionāta sezona, tiek rīkots vienas dienas zibensturnīrs.

 

Turnīra nolikums ir īpaši izstrādāts, lai piedāvātu dalībniekiem dalību dinamiskās, aizraujošās un pārsteigumiem bagātās sacensībās. Vietu skaits turnīrā ir limitēts – 16 komandas, priekšroka tiks dota tām komandām, kuras ātrāk iesūtījušas pieteikumu. Komandas tiks izlozētas divās grupās, aizvadot viena apļa turnīru. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras labākās komandas, kas cīnīsies līdz noskaidrosies turnīra četras labākās komandas.

 

Katrā komandā atļauts pieteikt līdz 10 dalībniekiem, tostarp spēlētājiem, vārtsargiem un pārstāvjiem. Dalības maksa no komandas – 45 eiro. Cīņas laukumā noritēs pēc formāta 4+1. Komandās atļauts pieteikt arī Latvijas un citu valstu augstāko līgu spēlētājus, taču vienlaicīgi laukumā drīkst atrasties ne vairāk par vienu šādas kategorijas spēlētājs. Šis punkts nav attiecināms uz vārtsargiem.

 

Sacensības noritēs paralēli uz diviem laukumiem. Spēles laiks ir neefektīvs – viens periods pa 10 minūtēm. Sacensībās piesakoties maksimālajam atļautajam komandu skaitam, katrai komandai garantēti būs iespēja aizvadīt septiņas spēles. Katra mača sākumu un beigas signalizē ar skaņas signālu. Pēc vārtu guvumiem vārtus zaudējusī komanda ar tiesneša svilpes signālu izspēlē bumbiņu no sava laukuma stūra.

 

Turnīra pirmās spēles sāksies 10:00, bet finālspēļu noslēgums un apbalvošanas ceremonija iecerēta ap pulksten 19:00. Pēc sacensībām visi turnīra dalībnieki tiek aicināti uz pasākumu “Fonoklubā”, lai kopīgi atpūstos pēc spraigajām un aizraujošajām cīņām florbola laukumos.

 

Sacensību laureāti tiks pie organizatoru īpaši sagatavotajiem kausiem, kā arī atbalstītāju – dabīgā minerālūdens “VENDEN”, sporta preču veikala “FANS” un foršākās ballīšvietas Cēsīs “Fonoklubs” -sarūpētajām balvām. Turnīru sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs “Lekrings”.

 

TURNĪRA NOLIKUMS

 

KOMANDU PIETEIKUMS