"Pavasara Zibensturnīrā" pārliecinoši triumfē "Team Comeback"

14.05.2019

Aizgājušajā sestdienā Cēsu sporta kompleksā trešo gadu pēc kārtas risinājās florbolistu iecienītais CNČ "Pavasara Zibensturnīrs". Par šī gada čempioniem kļuva "Team Comeback", kuri finālā pieveica "DM 66", savukārt pērnā turnīra uzvarētāji "Ķažimējie" pēcspēles metienu sērijā izcīnīja trešo vietu.


Sestdien visas dienas garumā Cēsīs norisinājās viens no aizraujošākajiem turnīriem Latvijas florbola "ēdienkartē". Vienlaicīgi uz trīs laukumiem spēles aizvadīja 19 komandas un teju 200 florbolisti, bet labāko komandu noteikšanai bija nepieciešamas 55 spraigas un aizraujošas spēles.

 

"Pavasara Zibensturnīra" pirmajā posmā komandas tika sadalītas četrās - CĒSU, STUDIO PIZZA, FONOKLUBS, FANS - atbalstītāju apakšgrupās, aizvadot viena apļa cīņas savas grupas ietvaros. Grupu cīņās iezīmējās turnīra favorīti un bija vērojamas spraigas un notikumiem bagātas spēles. Pēc pamatturnīra noslēguma visas komandas tika sakārtotas rangā no 1.-19. vietai, lai startētu ar play-off cīņām. Izslēgšanas turnīrā viens zaudējums varēja izslēgt komandu no tālākajām cīņā, turklāt specifiskais formāts nodrošināja spraigu cīkstēšanos ikvienā mačā.

 

"Pavasara Zibensturnīra" pusfinālos tikās pamatturnīra otrā spēcīgākā komanda "Team Comeback" pārspēja "Pupu Ventīli", bet "DM 66" liedza "Ķažimējo" dalību finālā otro gadu pēc kārtas. Bronzas mačā pamatlaiks noslēdzās neizšķirti un uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešami pēcspēles metieni. Garā sērijā tomēr veiksmīgāki izrādījās "Ķažimējie", bet "Pupu Ventīlis" debijas reizē palika ceturtie. Turnīra finālā iniciatīvu ātri vien pārņēma "Team Comeback" un ar dinamisku spēli prata ievirzīt sev labvēlīgā gultnē. Atskanot finālsirēnai, Comeback svinēja uzvaru ar 5:0, kļūstot par turnīra uzvarētājiem.

 

Turnīra oficiālo GALERIJU meklē ŠEIT!

 

Čempioni galvenajā balvā saņēma 200€ naudas balvu no sporta preču veikala "FANS", otrās vietas ieguvēji dāvanu karti 150€ apjomā, trešās vietas laureāti 100€ dāvanu karti, bet ceturtās vietas ieguvēji 50€ vērtu balvu. Turnīra trīs labākās komandas tika arī pie īpašas balvas no FONOKLUBA, bet visas komandas, kas šoreiz līdz godalgotajām vietām neaizsniedzās, saņēma STUDIO PIZZA dāvanu kartes.

 

Ar šo turnīru oficiāli noslēgusies Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā sezona, ko sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs "Lekrings". Uz tikšanos rudenī!