"Farm Dumperi.lv Club" piešķirti divi tehniskie zaudējumi

30.10.2017

Aizvadītajā sestdienā "Farm Dumperi.lv Club" aizvadīja divas spēles, tomēr komanda pārkāpusi čempionāta nolikumu, tāpēc sacensību vadība nolēmusi par pārkāpumu abos mačos piešķirt tehniskos zaudējumus.


28. oktobra posms iesākās ar divām cīņām, kurās viena no komandām bija "Farm Dumperi.lv Club". Vienība saskārās ar sastāva problēmām, kā rezultātā laukumā devās spēlētājs, kurš nebija iekļauts komandas pieteikumā.

 

Pirmajā mačā "Farm Dumperi.lv Club" pēcspēles metienos piekāpās "Einšteinam". Otrajā spēlē, kurā viņu pretinieki bija "Maribu", tiesneši pamanīja, ka komandas rindās ar esoša spēlētāja numuru piedalās nereģistrēts spēlētājs, tāpēc piešķīra sarkano kartiņu. Atlikušo maču "Farm Dumperi.lv Club" aizvadīja četru vīru sastāvā, taču pretinieku pārākumu atzina vien "bullīšos".

 

Pēc posma noslēguma sacensību organizatori izskatīja šo epizodi un nolēma komandu sodīt ar diviem tehniskajiem zaudējumiem, kā rezultātā abās spēlēs"Farm Dumperi.lv Club" piešķirts zaudējums - 0:5.

 

Atgādinām, ka jaunus spēlētājus iespējams pieteikt līdz 31. decembrim. Katra komanda čēmpionātam var pieteikt 25 laukuma spēlētājus un pārstāvjus. Gadījumos, kad sastāvs ir piepildīts - komandām ir iespēja atsaukt kāda cita spēlētāja dalību turnīra un viņa vietā pieteikt jaunu.