"Farm Dumperi.lv Club" izcīna uzvaru regulārājā čempionātā, play-off astotnieks praktiski zināms

08.01.2017

Aizvadītās nedēļas sestdienā Cēsu 2. pamatskolas sporta zālē norisinājās kārtējais Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā posms. Īsi pirms otrā apļa noslēguma jau zināms regulārās sezonas uzvarētājs - "Farm Dumperi.lv Club", kā arī praktiski zināms labāko astotnieks, kas pavisam drīz uzsāks cīņas par otrās sezonas ceļojošo CNČ kausu.


Rīta cēlienā laukumā devās visas trīs reālākās pretendentes uz uzvaru regulārajā sezonā - "Farm Dumperi.lv Club", "Einšteins" un "SK Fono". Pašā pirmajā spēlē Dumperi ar 6:1 sagrāva "SK Fono", tādējādi praktiski izstrīpojot viņus no pretendentu trijotnes. Valmierieši uzreiz pēc tam ar 8:5 apspēlēja "Auciemu", tiekot pie maksimālajiem sešiem punktiem. Nākamajā spēlē Fono mērojās spēkiem ar "Einšteinu", kuri divu uzvaru gadījumā būtu tikai vienas uzvaras attālumā no "Farm Dumperi.lv Club" cīņā par regulārā čempionāta titulu. Mača septītajā minūtē "SK Fono" panāca 3:1, kas kā vēlāk izrādījās bija arī spēles beigu rezultāts. "Einšteins" zaudēja ļoti svarīgos punktus, lai saglabātu iespējas pēdējā posmā vēl apsteigt "Farm Dumperi.lv Club".

 

Šobrīd tikai viens punkts cīņā par otro vietu šķir "Einšteinu" un "SK Fono". Pirmajiem gaidāma tikšanās ar regulāro čempionātu uzvarējušajiem "Farm Dumperi.lv Club", savukārt otrajiem priekšā spēkošanās ar "Lekrings Sr". Jau šobrīd ir zināms, ka play-off fāzē kā ceturtie iesoļos stabili spēlējošie "Auciems", piektie būs "Amata", bet tikai sestie paliek pērnās sezonas regulārā turnīra uzvarētāji "Lekrings Sr".

 

Gandrīz visi jautājumi atrisināti arī B apakšgrupā, atlicis vien noskaidrot, vai "Maribu" izmantos savas priekšrocības, lai kā pēdējie iekāptu izslēgšanas spēļu zonā. Pretēji A grupai, kuriem pēdējā posmā jāaizvada pa vienai spēlei, B grupa arī pēdējā kārtā aizvadīs pa divām spēlēm. Vistuvāk uzvarai apakšgrupā ir "FYA Shots", tomēr pat neveiksmīgākā scenārija gadījumā viņi jau tagad ir garantējuši vietu izslēgšanas spēlēs. Nolikums paredz, ka divas labākās B grupas komandas kvalificējas play-off turnīram. Bez šotiem reālākie pretendenti ir "Maribu", bet tikai veiksmīgas sakritības rezultātā tur var nonākt debitanti "Napalm". "Maribu" pēdējā posmā tiksies ar "FRK Raccoons" un "Olimpic", bet drošai iekļūšanai TOP8 viņiem ir vajadzīgi tikai divi punkti. Turpretī "Napalm" sagaida tikšanās ar "FYA Shots" un "Smiltene`09", bet viņiem ir nepieciešami maksimālie seši punkti, lai kaut vai teorētiski vēl liktu iespringt arī "Maribu".

 

Tikai viens punkts citu no cita šķir "Napalm", "Vecpiebalgu", "FRK Raccoons" un "Smiltene`09", tāpēc vietu sadalījums B apakšgrupā kļūs skaidrs tikai pēdējā posmā. Tā komanda, kas paliks pēdējā no šīs četrotnes jau nākamā posma izskaņā sāks pārspēles ar pēdējā vietā esošo "Olimpic" par cīņu turpināšanu gandarījuma turnīrā. 

 

Lai veiksmīgs reguārās sezonas noslēgums,

CNČ turnīra organizatori