"Farm Dumperi.lv Club" - otrās sezonas čempioni

19.02.2017

Svētdien, 19. februārī, ar florbola maratonu visas dienas garumā noslēdzās otrā Cēsu novada čempionāta sezona. Aizraujošā finālā pērnā gada čempioni "Farm Dumperi.lv Club" pārspēja "Einšteinu", virs galvas paceļot ceļojošo kausu, savukārt bronzas godalgas izcīnīja "SK Fono".


Otrajā Cēsu novada čempionāta sezonā cīņā par čempionu trofeju iesaistījās 13 komandas un vairāk nekā 250 florbola entuziasti no Cēsīm un tuvākajiem reģioniem. Visas komandas savā starpā izspēlēja viena apļa turnīru, pēc kura sešas labākās turpināja sacensības A grupā, savukārt 7.-13. vietas ieguvējas dalību turpināja B apakšgrupā. A apakšgrupas komandas sacentās par uzvaru regulārajā sezonā un labākām izejas pozīcijām play-off izcīņā, savukārt B grupas komandas cīnījās ar atlikušajām divām vietām izslēgšanas cīņās. Par regulārās sezonas uzvarētājiem kļuva "Farm Dumperi.lv Club", bet labāko astotniekā iespraucās "FYA Shots" un "Maribu".

 

Izslēgšanas spēlēs pārliecinoši darbojās regulārās sezonas uzvarētāji "Farm Dumperi.lv Club", kas pārliecinoši iekļuva finālā. Viņu pretinieki cīņā par kausu bija "Einšteins", kas par mata tiesu pārvarēja ceturtdaļfinālu un vēlāk arī pusfinālu. Finālsērijas pirmajā spēlē "Farm Dumperi.lv Club" svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:2, savukārt atbildes spēlē liktenis tika izšķirts tikai divas sekundes pirms pamatlaika beigām, kad Roberta Pūpola precīzais metiens sagrāva "Einšteina" cerības par izglābšanos spēlē un sērijā.

 

Turnīra simboliskā izlase:
Dāvis Juris Martini (SK Fono), Roberts Krūmiņš (Einšteins), Matīss Pilibaitis (Amata), Linards Ščegoļevs (Farm Dumperi.lv Club), Gustavs Gaismiņš (Maribu), Kaspars Malojlo (Farm Dumperi.lv Club).

 

Vieta Komanda Komandas MVP
1. Farm Dumperi.lv Club Roberts Pūpols
2. Einšteins Mārtiņš Konstantīnovs
3. SK Fono Rihards Kamarūts
4. Amata Emīls Grīnbergs
5. FYA Shots Mārtiņš Šķesteris
6. Maribu Rolands Osma
7. Auciems Gatis Grāvelis
8. Lekrings Sr Edgars Eglītis
9. FRK Raccoons Ritvars Poikāns
10. Smiltene`09 Jānis Lauris Jr
11. Vecpiebalga Jānis Kvante
12. Napalm Artūrs Ozols
13. Olimpic Nurkens Takanbekovs