"Einšteins", "Farm Dumperi.lv Club" - līderi pēc 1. apļa

05.12.2016

Šo sestdien ar astoņiem mačiem tika noslēgts Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā pirmais aplis. Ar 12 spēlēs izcīnīto 31 punktu vadībā atrodas komandas "Einšteins" un "Farm Dumperi.lv Club". Beigās, pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē, "Lekrings Sr" kā caur adatas aci apsteidza "FYA Shots" un kvalificējās tālākajam turnīram A grupā.


Pirmajā sacensību posmā komandas aizvadīja viena apļa turnīru, aizvadot pa vienam mačam ar katru no pretiniekiem. Šī gada nolikums paredz, ka pēc pirmā apļa komandas tiek sadalītas divās grupās un sacensības turpina grupas ietvaros.

 

Tikai pašā pirmā apļa izskaņā noskaidrojās komandu sadalījums TOP6, kas sacentīsies A grupā. Divas neveiksmes liedza tur nokļūt "Maribu", turpretī divi panākumi "Amatai" ļāva pacelties uz piekto vietu. Jau iepriekš vietu labāko sešiniekā garantēja "SK Fono" un "Auciems". Pēdējo vietu A grupā nodrošināja "Lekrings Sr", kas izcīnīja tik pat punktus kā "FYA Shots", tomēr savastarpējā mačā izcīnītas uzvaras dēļ garantēja vietu TOP6.

 

Bez jau iepriekš minētajiem "FYA Shots" un "Maribu" B apakšgrupā cīnīsies arī "Vecpiebalga", "Napalm", "FRK Raccoons", "Smiltene`09" un "Olimpic".

 

Sacensību turpinājumā A grupas komandas noskaidros vietu sadalījumu pirms play-off, savukārt B grupas komandas cīnīsies par pēdējām divām vietām izslēgšanas spēlēs. Jāatgādina, ka turnīra otrajā kārtā komandas saglabā pirmajā posmā izcīnītos punktus.

 

Pirmās otrā apļa kārtas kalendārs tiks publicēts jau tuvākajā laikā.