"CNČ Pavasara kausā" dalību apstirpinājušas 14 komandas, pieteikšanās vēl pēdējās dienas

19.04.2017

29. aprīlī Cēsu sporta kompleksā tiks aizvadīts pirmais "CNČ Pavasara kauss". Šobrīd organizatori ir saņēmuši 14 komandu pieteikumus un turnīram vēl var pagūt pieteikties divas komandas.


Starp turnīrā pieteiktajām vienībām ir visiem labi zināmās komandas, zem jauniem nosaukumiem paslēpušās apvienotās blices, tāpat Cēsīs debitēs pāris līdz šim neredzēti spēlētāji un komandas. Kā to paredz nolikums, šajā turnīrā limitētā skaitā atļauts piedalīties arī Latvijas Virslīgas čempionāta spēlētājiem, tāpēc laukumos redzēsim vairākus florbola sabiedrībai pazīstamus spēlētājus un vārtsargus, pat ar nacionālo izlašu pierakstiem.

 

Turnīra nolikums ir īpaši izstrādāts, lai piedāvātu dalībniekiem dalību dinamiskās, aizraujošās un pārsteigumiem bagātās sacensībās. Vietu skaits turnīrā ir limitēts – 16 komandas, priekšroka tiks dota tām komandām, kuras ātrāk iesūtījušas pieteikumu. Komandas tiks izlozētas divās grupās, aizvadot viena apļa turnīru. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras labākās komandas, kas cīnīsies līdz noskaidrosies turnīra četras labākās komandas.

 

Atgādinām, ka pieteikšanās turpinās līdz šīs nedēļas nogalei. Visu nepieciešamo informāciju par turnīra norisi, nolikumu un pieteikuma anketu iespējams atrast ŠEIT!

 

Turnīra pirmās spēles sāksies 10:00, bet finālspēļu noslēgums un apbalvošanas ceremonija iecerēta ap pulksten 19:00. Pēc sacensībām visi turnīra dalībnieki tiek aicināti uz pasākumu “Fonoklubā”, lai kopīgi atpūstos pēc spraigajām un aizraujošajām cīņām florbola laukumos.

 

Sacensību laureāti tiks pie organizatoru īpaši sagatavotajiem kausiem, kā arī atbalstītāju – dabīgā minerālūdens “VENDEN”, sporta preču veikala “FANS” un foršākās ballīšvietas Cēsīs “Fonoklubs” -sarūpētajām balvām. Turnīru sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs “Lekrings”.