Šo sestdien finišē CNČ regulārais čempionāts

05.02.2019

Ar divpadsmit spēļu ciklu Cēsu sporta kompleksā šo sestdien noslēgsies Cēsu novada čempionāta (CNČ) 4. sezonas regulārais čempionāts, bet jau 17. februārī tiks dots starts izslēgšanas spēlēm!


Regulārā čempionāta uzvaru priekšlaicīgi izcīna "Auciems"

Jau divas kārtas pirms pamatturnīra noslēguma tapa skaidrs, ka CNČ 4. sezonā uzvaru nodrošinājuši "Auciema" florbolisti. Demonstrējot pārliecinošu un stabilu sniegumu, auciemieši līdzšinējās 14 cīņās spējuši izcīnīt 13 uzvaras, vienīgo neveiksmi piedzīvojot pēcspēles metienu sērijā pret "Maribu". Šobrīd "Auciems" ticis pie 27 punktiem, bet tuvākie sekotāji "Einšteins" jau atpaliek par pieciem punktiem un vairs nespēs viņus noķert. Atlikušajās divās cīņās auciemiešiem pretī stāsies "OSR" un "Sigulda".

 

Intriga līdz pēdējai spēlei

Jaunā punktu skaitīšanas sistēma un komandu līdzvērtīgais sniegums visas sezonas griezumā mūs ir nostādījis situācijā, kad pirms pēdējās kārtas, ja neskaita "Auciema" uzvaru, nav skaidrs teju nekas. No atlikušajām 11 komandām teju ikvienai ir iespējas finiša taisnē pakāpties uz augšu un arī nokrist uz leju. Tāds regulārais čempionāts Cēsīs vēl nav redzēts! Domājams, ka būtu nevajadzīgi tagad runāt par iespējamajiem spēļu iznākumiem, jo komandu spēku samēri ir tik līdzīgi, ka lielākajā daļā maču uzvarētāju likteni noteiks veiksme konkrētajā dienā. Viss ir komandu rokās, atliek tikai to baudīt!

 

Par izslēgšanas spēlēm...

Izslēgšanas spēļu turnīrs startēs jau nedēļu pēc regulārās sezonas noslēguma - 17. februārī. Pamatturnīra četras labākās komandas automātiski garantē vietu ceturtdaļfinālā un pirmo kārtu izlaiž, savukārt komandas no 5. līdz 12. vietai tiek sadalītas pa pāriem (attiecīgi 5. un 12. vieta, 6. un 11. vieta, 7. un 10. vieta, 8 un 9. vieta) un divu spēļu rezultātā noskaidro astotdaļfināla pāru uzvarētājus.

 

Atgādinām, ka par uzvarētāju izslēgšanas cīņās tiek atzīta komanda, kas bijusi labāka divu spēļu rezultātā, respektīvi, vai nu uzvarējusi abas spēles, vai vienā spēlē uzvarējusi, bet otrā cīnījusies neizšķirti. Ja komandas uzvaras dala uz pusēm, tad pēc otrās cīņas tiek aizvadīts pagarinājums līdz pirmajiem vārtiem.

 

Uz tikšanos sestdien!