Četras uzvaras "Amatai", par līderiem kļūst "Einšteins"

05.11.2017

Pēc aizvadītās nedēļas nogales cīņām noslēdzies Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā regulārās sezonas pirmais aplis. Sestdien un svētdien komandas aizvadīja pa četriem mačiem. Četras uzvaras tikpat spēlēs izcīnījuši "Amata", bet trīs panākumi ļāvuši "Einšteinam" kļūt par tabulas līdervienību.


Divu dienu laikā Cēsu 2. pamatskolas sporta zālē tika aizvadītas 18 spēles. Pirms šīs nogales daudziem par pārsteigumu turnīra tabulas galvgalī atradās "Maribu", tomēr blīvā tabula nedrīkstēja pieļaut domu par atslābināšanos, jo uz papēžiem mina vairākas komandas.

 

Mazliet negaidīti kā vienīgie pie četrām uzvarām šonedēļ tika "Amata", kas pirmajās četrās spēlēs spēja izcīnīt tikai vienu punktu, bet šonedēļ tabulu papildināja ar desmit. Pēcspēles metienos pieveikti "Fono" un "Maribu", bet pamatlaikā šībrīža līderi "Einšteins" un veiksmīgi spēlējošie "Brenguļi". Lielisku sniegumu "Amatas" rindās demonstrē gados jaunais Rūdis Jermacāns.

 

Ar trim uzvarām četros mačos tikušas trīs vienības - pērnās sezonas finālisti "Einšteins", "Farm Dumperi.lv Club", kā arī "Brenguļi". Jaunie līderi salīdzinoši viegli tika galā ar "Maribu", "OSR" un "FYA Shots", bet vienīgā neveiksme piedzīvota pret jau iepriekš pieminēto "Amatu". Pirmo divu sezonu uzvarētāji "Farm Dumperi.lv Club" veiksmīgi tika galā ar "Fono", "FYA Shots" un "Auciema" pretestību, tomēr bija spiesti atzīt "Brenguļu" pārākumu, kuri ar trim uzvarām šajā nogalē dala trešo vietu turnīra tabulā.

 

Uzvaras un neveiksmes uz pusēm dalīja "Auciems", kuri prasmīgi tika galā ar "Maribu" un "OSR", bet piedzīvoja zaudējumu mačā ar "Farm Dumperi.lv Club" un dāvāja pirmo uzvaru šajā sezonā "SK Fono". Šobrīd auciemieši ar 14 punktiem ir trešie, bet ir priekšā "Brenguļiem" tikai labākas vārtu attiecības dēļ. Līdzīgas sekmes šajā nedēļā bijušas arī "FYA Shots". Apspēlēti tabulas lejasgala vienības "OSR" un "Fono", bet zaudēts pērnās sezonas zelta un sudraba medaļniekiem.

 

Kā jau minēts augstāk, pie pirmā panākuma svētdien tikuši "SK Fono" florbolisti. Trīs no četriem mačiem noslēdzās ar vienu vārtu pārsvaru, taču pagaidām uzvaras krājas ļoti gausi. Ar pieciem izcīnītajiem punktiem fono dala astoto vietu, taču atpalicība no septītajā vietā esošajiem "FYA Shots" šobrīd ir seši punkti.

 

Pēc lieliskā starta kardināli pretēji aizvadītā nogalē spēlēja "Maribu". Viņiem četrās spēles četras neveiksmes un tikai viens punkts turnīra tabulā, kas no līdergoda licis nokrist uz piekto vietu. Diezgan droši var teikt, ka otrais aplis parādis vai "Maribu" spēs atgūt uzvaru garšu un atgriezties tabulas smailē. Vienīgie bez punktiem šajās divās dienās palika tikai "OSR". Sestdien abās spēlēs zaudēts ar -4, bet svētdien -6.