CNČ kausa izspēles kārtība

14.01.2016

Cēsu novada čempionāta kauss tiek izspēlēts pēc Play-off principa, ņemot vērā pirmā etapā iegūto punktu summu un noslēguma vietu. Kā to paredz turnīra nolikums, regulārās sezonas 1. līdz 4. vietas ieguvējkomandas  iegūst tiesības spēlēt play-off ceturtdaļfinālā, 5. līdz 12. vietas ieguvējkomandas savstarpējās spēles rezultātā iegūst tiesības piedalīties play-off ceturtdaļfinālā. Play-off pāru uzvarētāji tiek noteikti vienas savstarpējās spēles rezultātā. Kopējais play- off spēļu skaits - 11 (vienpadsmit).

Spēļu laiks ir neefektīvs. Spēles laiks ir 2x15 minūtes ar 3 minūšu pārtraukumiem, katra perioda pēdējās 2 minūtes tiek spēlēts efektīvs laiks. Ja gadījumos, kad komandai ir jāaizvada 2 spēles pēc kārtas starplaiks starp spēlēm nedrīkst būt mazāks par 15 minūtēm. Cēsu novada kausa florbolā finālspēles laiks ir 3x15 minūtes ar 3 minūšu pārtraukumiem, katra perioda pēdējās 2 minūtes tiek spēlēts efektīvs laiks.

Katrā spēlē tiek noteikta uzvarētājkomanda. Ja spēles pamatlaiks noslēdzas neizšķirti, tad katra komanda izpilda 3 (trīs) pēcspēles soda metienus. Ja pēc pēcspēles soda metieniem uzvarētājs nav noteikts, tiek izpildīti pēcspēles soda metieni līdz pirmajai kļūdai.