Cīņa par ceļojošo CNČ kausu sāksies 28. februārī

17.02.2016

Svētdien, 28. februārī, Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas 18) komandas sāks cīņu par Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā ceļojošo kausu! Par iespēju spēlēt ceturtdaļfinālā sacentīsies 8 komandas.

10:00, Lynx (12) - Maribu (5)
10:50, Pārgauja (10) - Amata (7)
11:40, FYA Shots (9) - Raccoon (8)

12:30, Olimpic (11) - Vecpiebalga (6)

CNČ kausa izcīņa tiek izspēlēts pēc Play-off principa, ņemot vērā pirmā etapā iegūto punktu summu un noslēguma vietu. Pirmā etapa 1. līdz 4. vietas ieguvējkomandas iegūst tiesības spēlēt play-off ceturtdaļfinālā, 5. līdz 12. vietas ieguvējkomandas savstarpējās spēles rezultātā iegūst tiesības piedalīties play-off ceturtdaļfinālā. Play-off pāru uzvarētāji tiek noteikti vienas savstarpējās spēles rezultātā.

Spēļu laiks ir neefektīvs. Spēles laiks 2x15 minūtes ar 3 minūšu pārtraukumiem, katra perioda pēdējās 2 minūtes tiek spēlēts efektīvs laiks. Cēsu novada kausa florbolā finālspēles laiks 3x15 minūtes ar 3 minūšu pārtraukumiem, katra perioda pēdējās 2 minūtes tiek spēlēts efektīvs laiks.

Tāpat komandas tiek aicinātas 16:00 apmeklēt ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla spēli starp Cēsu "Lekrings" un Kocēnu "Rubene".